Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haragudhat a legjobb barátnőm...

Haragudhat a legjobb barátnőm ha 10 év után elmondom, a barátja megcsalta velem?

Figyelt kérdés

15évesen ismertem meg egy lányt, akkor még csak egy fotózáson találkoztunk ahol ott volt a barátja. utána ő kiment külföldre dolgozni pár hónapra, szinte mindennap beszéltünk a neten. amíg ő elvolt, a pasijával találkoztam kétszer, de csak egyszer történt meg a dolog. mire hazajött elég jóba lettünk, négyes randink is volt, és soha nem derült ki ami történt.

azóta már szakítottak, és mi nagyon jó barátnők lettünk, együtt jártunk egyetemre, most meg már dolgozunk mindketten, de néha még olyan rosszul érzem magam emiatt. előtte és utána se csináltam senkivel ilyet, és lelkiismeret-furdalásom is szokott lenni ha erre gondolok.


2014. márc. 9. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha eddig kibírtad, akkor már tartsd magadban, ne nehezíts az életeden feleslegesen. Ezt a keresztet egy életen át cipelni fogod, a kérdés az, hogy veszel-e mellé egy másikat is, ami a barátnőd elvesztését jelenti; persze ez az utóbbi nem biztos, de többet bukhatsz a dolgon, mint amit esetleg nyerhetsz vele.
2014. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Orom az ilyen baratno...
2014. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem felesleges 10 éves sebeket feltépni, hogy te jobban érezd magad, ő meg szarabbul... Én a barátnőd helyében inkább nem akarnék tudni róla, és valószínű megharagudnék, hogy akkor rám pakolod az évek alatt felgyülemlett frusztrációt csak h neked jobb legyen.

Ez semmire se garancia, ez csak én vagyok, de szerintem 10 év után ez egy elég önző tett lenne.

2014. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!