Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én miért nem kellek senkinek,...

Én miért nem kellek senkinek, mint legjobb barátnő?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim,vannak igaz barátnőim,de mindegyiknek van egy,aki nálam fontosabb. Van egy barátnőm,akiért mindent megtennék,szeretem nagyon,ùgy szeretném hogy én legyek nála az első számù,aki tényleg a legjobb barátnője,aki mindegyik él fontosabb. :(

Miért nem érdemlem ezt meg?


2014. márc. 8. 16:01
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem is voltak barátnőim, akikért mindent megtettem volna. Viszont ők nem... Másokon, a hozzállásukon nem változtathatunk. Csak magunkon vagy azon, hogy mit gondolunk egy adott dologról.
2014. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Négy őszinte és majd kiderül hogy a legjobb barát leszel-e neki, ha pedig megbántott ne add fel lép tovább !
2014. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem bántott meg semmivel,sőt tudom,hogy fontos vagyok neki csak mégsem az elsőszámù... csak kullogok hátul valahanyadikként.

Tudom... örülhetek,hogy egyáltalán a barátjának nevez,nem kellene mégtöbbre vágynom,de minden vágyam,hogy azt mondja rám "igen,nekem Ő a legfontosabb barátnőm. Az első számù,a legjobb!"

2014. márc. 8. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez valami verseny??? Első helyezett, meg második, harmadik... Agyatokra megy ez a rivalizálás.
2014. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem verseny és nem rivalizálok, nem is ismerem a lányt, aki a legjobb barátnője, nem erről van szó. Hanem arról, hogy 24 év után már iszonyatosan kikészít lelkileg a folyamatos hátul kullogás. A "fontos vagy, de..."

Mindig ott a de.

Aki nincs ebben benne, az nem értheti. :(

2014. márc. 8. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem szabad így felfogni! :)

Egészen biztos,hogy van akinek Te vagy a legfontosabb!

Hidd el!

2014. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs.

Főleg akinek szeretném annak nem

2014. márc. 8. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a baj.

Akinek szeretnéd...

Legyél nyílt,akinek nem kellesz,az az ő baja,veszített egy barátnőt,aki tényleg szeretné,és bízna benne,stb.

Lépj tovább.

2014. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!