Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hisztek az igazi barátságban?

Ti hisztek az igazi barátságban?

Figyelt kérdés
Èn a lany - lany baratsagban ben hiszek, engem cserbenhagytak es azt erzrm h versengenek velem. Nem tudon h a nok genetikailag miert alkalmatlanok a tiszta baratsagra,sok a lelkiszegeny ember. Ti mit gondoltok? lany vagyok egyebkent es 2 fiu baratom van
2013. máj. 28. 16:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Egy ideje már nem, vagy csak én választok rossz barátokat
2013. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
haha enis igy vagyok. de nem ertem, nem rohadt jo lenne ha lenne valaki akinek BÀRMIT elmondhatsz? nem ertem hogy miert kell keresztbetenni egymasnak.
2013. máj. 28. 16:21
 3/15 anonim válasza:
Miben versengtek veled?
2013. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ilyenekre gondolok hogy meseltem valamit es ő azt überelni akarta folyamatosan. meg bulizni mentunk es túl akart öltözni stb apróságok fe szerintem ez nem az oszinte szeretet jele. meg ha valami jó tortent velem tisztan latszott h o nem orul hanem irigykedik. pl új munkahelyem lett irok neki egy boldog smst h felvettek es visszakuld rgy smileyt..... meg se kerdezi hova erted...
2013. máj. 28. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
hiszek benne, bár még nem láttam olyat. De azért csak töretlenül hiszek :)
2013. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bennünk nőkben sajnos van egy adag rosszindulat, amit vagy tudunk kontrollálni, vagy nem.

Nekem talán szerencsém van, mert a legjobb barátnőmmel 20 éve ismerjük egymást, mindent meg tudunk beszélni, pedig volt 4-5 év, amikor eltérő életvitelünk miatt egyáltalán nem beszéltünk. Nem volt harag, csak így alakult.

2013. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De miert? Es annyira rossz h evekbe telik mirr kiferul h milyen is igazabol...
2013. máj. 28. 16:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Én is sokakkal befürödtem, szerintem ezen mindenkinek át kell esnie. Egy bizonyos kor után az ember rájön, hogy mi a különbség a barát és a haver között, és megtanulja ennek megfelelően is kezelni őket, de sajnos előtte párszor pofára kell esni.

Az viszont elég buta általánosítás, hogy "a nők genetikailag alkalmatlanok a tiszta barátságra". Akkor ezek szerint Te is az vagy? Hiszen nőből vagy te is...

Nekem általában sok "barátnőm" van, de ők jönnek-mennek az életemben, attól függően, hogy épp milyen helyzetben vagyunk. Kedvelem őket, de nem fog megszakadni a szívem, ha eltávolodunk egymástól. Igazi nagybetűs barátom egy van (egy másik nő), vele 16 éve, hetedik óta vagyunk jóban, rá számíthatok bármikor.

2013. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne... Sem ellenkező, sem azonos neműekkel. A legjobb barátomra anno 5 évvel ezelőtt, amikor megismerkedtünk kicsit másként néztem, de úgy alakult a dolog, hogy megmaradt a barát zónában és őszintén imádtam is ezt a helyzetet. Bármiben számíthattam rá. Néhány héttel ezelőtt előállt a témával, hogy amióta csak ismer belém van zúgva és próbált mellettem lenni, támogatni barátként, de már nem tudja ezt tovább így csinálni. Gondolkozási időt kért, mert nem tudja hogyan tovább és azóta nem is jelentkezett.

Mindig ez történik, akárhányszor próbálok ellenkező neművel barátkozni. Már nem hiszek benne, hogy valaki tudna önzetlenül mellettem lenni.


A lányokkal ugyanaz a helyzet, mint nálad. Én nem állítom, hogy nem vagyok nehéz természet, de amúgy is nehezen jövök ki a lányokkal. Ha még is, akkor meg jön ez a rivalizálós szitu. Jelenleg a párom a legjobb barátom is és ennyi.

2013. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én őszintén szeretem a barátnőmet, szerintem a megfelelő emberek képesek igazi barátok lenni :)
2013. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!