Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hisztek a férfi-nő barátságban...

Hisztek a férfi-nő barátságban? Van ilyen barátotok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 21:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
nekem volt ilyen barátnőm.már nem tartjuk a kapcsolatot,mert mindenkinek meg van a saját kis élete,de attól még a barátomnak tartom ma is.
2013. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
74%
Hiszek. Van. 4 éve tart.
2013. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Hiszek és van.
2013. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Első, miért nem írsz neki?
2013. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
Igen van.
2013. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
76%
Én a saját tapasztalataim alapján nem igazán hiszek benne, de nem tartom lehetetlen dolognak. Nekem akárhány ilyen baráti kapcsolatom volt, vagy a másik kezdett el többet érezni irántam, vagy én akartam többet. A férjem a legjobb barátom volt a kezdetek kezdetén. :) Szóval nekem személy szerint az a véleményem, hogy tartósan nem működik de biztos vannak olyanok akiknél viszont igen!
2013. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
Van, igen.
2013. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Bővebben...akinek van :)

Nekem is van egy ilyen barátom.

De mindenki belém akarja magyárázni,hogy nem létezik ilyesmi,ne áltassam magam.....

2013. jún. 19. 21:49
 9/31 anonim válasza:
69%
Van. Elsőben valahogy egymás mellé ültünk és azóta is jóba vagyunk. Egyikünk se érez többet, neki van barátja és nekem is van barátnőm de attól még foglalkozunk egymással.
2013. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%

Voltt, hittem benne, már nem...


Addig működik, amíg nem lesz olyan barátnője akit zavar a kapcsolatotok, ő meg tényleg szereti az illetőt.


Akkor jössz rá, hogy ha a barátod lenne kiállt volna az egészért, és nem ejtett volna.

Hiszen ha az a barátnó igazán szeretné, és bízna benne akkor hagyott volna esélyt annak, hogy megismerjük egymást, hogy lassa tényleg szimplán baráti, testvéri a viszony köztünk....

Az igazi baratok semmikor nem hagyják ezt.

Van barátnőm, akivel van hogy 6 hónapig nem tudunk találkozni, vagy egy hónapig nem beszélünk, de ha találkozunk, akkor olyan, mintha csak tegnap láttuk volna egymást utoljára...(messze élünk egymástól)


Úgyhogy éppen 2 hónappal ezelőttig hittem a nő-férfi barátságban, mindig kiálltam mellette, már nem fogok

2013. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!