Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok arról ha két...

DanteSoS kérdése:

Ti mit gondoltok arról ha két lány együtt táncol?

Figyelt kérdés

[link]

szerintetek furcsa hogy két lány ilyen szenvedélyesen táncol együtt??? és amúgy szerintetek ez valami előadás akar lenni vagy az egyik csaj miért öltözött fiúnak még bajusz is van rajzolva neki de már szinte össze ér a szájuk



2014. márc. 12. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg próbálnak színházi darabra. Az előadás pedig úgy lesz sikeres ha átéled a szerepedet.

Szerintem semmi rossz nincs a képben.

2014. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsát nem látok a képen. Próbálnak valamire.
2014. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szándékosan töltötték fel a képet, mert tudták, hogy rá fogsz találni, és megkérdezed itt tőlünk, amit most megkérdeztél. :)
2014. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Dante,Dante..Már megint te?
2014. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joe Makepeace válasza:
"szexes"
2014. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi furcsa. Nekem is kellett már lánnyal táncolnom pl. táncórán, mert kevés fiú volt.
2014. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A linkelt képen valószínűleg egy tangó figura közepén vannak, abban vannak ilyen lábkulcsolós mozdulatok. A tangó meg egy érzelmes és intim tánc. Tehát ha _jól_ akarod csinálni, akkor azt így kell.

Az más kérdés, hogy mennyire fogadjuk el, hogy azonos neműek társastáncot táncolnak. Szerintem nincs ezzel gond.

Fiúk is tudnak ilyet.

https://www.youtube.com/watch?v=f4EWBxeBXL8

2014. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!