Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú, lány unokatestvérek akik...

Fiú, lány unokatestvérek akik nagyon jóba vagytok és sok időt töltötök együtt, mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jóba voltuk csak én megkomolyodtam és annyira nem is tudom mit beszélgessek vele egyáltalán. Én 17 Ő 16
2013. nov. 27. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
GTA V, megoldatom vele a matekot és közben piszkálom, boxolunk egymással és "az nyer, aki kreatívabban szívatja meg a másikat" nevezetű játékot játsszuk. (én 13 vagyok, ő 19)
2013. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az unokatesóimmal a következőket csinálom: pelenkázok, altatok, etetek, fürdetek, cumi után kutatok, nyugtatok, babázok, eljátszom a gonosz mostohát, hisztit kezelek, lovacskázok, legófarmot építek, kifestőt rajzolok, hajat fonok, feleségül veszem a hercegnőt, hagyom a doktor néninek, hogy szurit adjon, a rendőr bácsinak, hogy elkapjon, és persze mászok Aranyhaj haján...

2 és 6 évesek, én 19 :D

Imádom őket és ők is engem, emellett tökéletesen felkészítenek az anyaságra.

Tudom, hogy nem ilyen válaszra vártál, ne haragudj, csak ahogy olvastam a kérdést, elgondolkoztam, mennyire mást jelent nekem az unokatestvér, mint másoknak...

2013. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eszünk, iszunk, táncolunk, bulizunk.. De régebben, mikor annyi idősek voltunk, mint ti, akkor úszni jártunk, moziba, társasoztunk egy csomót, nintendóztunk, filmet néztünk..
2013. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hozzánk csak simán át jön ( szerencsére mindkettőnknek jó a humora haha) szóval általában mindenen röhögünk. Beszélgetünk, néha eljárunk együtt vásárolni segit nekem hogy mi áll jól, én pedig neki. Tv-t nézünk, eszünk.. :)
2013. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
16L 16F . 4es voltam:)
2013. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Általában átjárkálok hozzá minden héten, vásárolgatunk, döglünk, eszünk, TV-zünk, kockulunk, animézünk-mangázunk, elmegyünk erre-arra, lelkizünk, pletykázunk stb. Imádjuk egymást unokahúgommal :)

17/F

2013. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!