Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes belém a csajom húga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a csajom húga és a legjobb barátnőjének a húga is. Miért?

Figyelt kérdés
14-5 évesek mindketten.Én mindig is szerettem a gyerekeket.Játszom velük,meg csikizem őket,meg minden.De attól még nem kell szeretni,vagy mi...
2013. ápr. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mert ennyi idősen szinte mindenkibe szerelmesek 1-2 hétig. majd elmúlik
2013. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"szerelmes"... persze... vagy úgy egy hétig még. Mert férfi vagy és a közelben vagy, és most 14-15 évesen mindenki, aki csak kicsit is kedves, vonzó lesz a szemükben. De azért szerelemről ne beszéljünk, több, mint túlzás lenne.
2013. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ha huszonegypár év körül vagy, vagy annál fiatalabb akkor teljesen rendben van, meg elmúlik ez a kislányoknál, nem kell komolyan venni.


Ha pedofil vagy, akkor lődd bele magad a dunába.

2013. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ők állítják.Hát vagy 2 hónapja...

Ráadásul az egyik elég nagy ribanc...pont a csajom húga.

Szóval most ha akár arrafelé nézek is féltékeny.De csak mert nagyobb mellei vannak a testvérének,legalábbis szerintem csak azért.

2013. ápr. 15. 21:24
 5/7 A kérdező kommentje:

3as,24 vagyok a csajom 22.

Testileg elég fejlettek,csak hát attól még gyerekek...

2013. ápr. 15. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Sekélyes emberi kapcsolataid vannak. Szomorú. És idősebb férfiként képtelen vagy kezelni egy pár tizenéves kislányt. Ez lerí. Kár.
2013. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi ezen a sekélyes?

A helyzet majd alakul valahogy magától,nem hinném,hogy így marad.De sokkal érdekesebbek a miértek a hogyanoknál.

2013. ápr. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!