Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nagyon fura (? ) többi lent!

Ez nagyon fura (? ) többi lent!

Figyelt kérdés

Egy napon évben honapban születtünk.

Ma tesin egymásmellett futottunk erre egyszerre megbotlottunk erre elestűnk mind ketten. Ugyanazon a helyen horzsoltuk le a lábunkat.

Hazafelemenet meg egyszerre mondtunk egy mondatot hogy de hudeg van! Elég furcsa volt!:D



2014. márc. 19. 22:47
 1/6 anonim válasza:
A lenyeg hogy ennek a baratnak biztos orulsz mert hasonlitatok valamiben ..igy van? :D de azis lehhet h ikertesod?! ;)
2014. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen!:)

De egyaltalan nem hasonlit ram semmiben:D (külső)

2014. márc. 20. 07:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Fura. Ha nagyon kozel alltok egymashoz akkor elofordul az ilyesmi.

Pl a regi legjobb baratnommel sokszor mondtunk ki szavakat egyszerre meg szineztuk ugyanugy az orai feladatokat pedig nem is lattuk egymaset meg nem is beszeltuk meg, es nem is ultunk egymas mellett.

Vagy hogy ugyanabban a pillanatban hivtuk fel egymast telefonon. :D

2014. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a lefjobb baratnom nem is allunk annyir közel egymáshoz csak ugy szimpla osztálytárs kapcsolat. Nekem is a lejobb baratnomet reginek hivjak!!:D
2014. márc. 21. 23:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Istenem milyen hülye voltam annó. " az én barátnőmet is reginek hívják"offff
2016. jan. 26. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye milyen vicces visszaolvasni a régi kérdéseinket? :D
2021. jan. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!