Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elég sokan utálnak fogalmam...

Elég sokan utálnak fogalmam sincs miért. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Hát az iskolában az osztályomból sokan szeretnek nem vagyok velük rosszban a volt osztályom is nagyon kedves velem, edzésről is sokan szeretnek ezekkel nincs probléma. De viszont, az iskolában a többi évfolyam nagyon nem kedvel pedig én igyekszem mindig jóba lenni mindenkivel, még a legvisszahúzódobb sráccal is jóba vagyok az osztályba akit mindenki csúfol. Esetleg stílusommal lehet a baj vagy mi? Sokszor nemérek rá elmenni bulizni a társaságokkal évfolyamba ha hívnak(bármondjuk nem is szeretnék még nagyon menni nemvagyok az a fajta meg még fiatal is vagyok) azért nemérek rá sokszor mert nagyon komolyan veszem az edzésemet. Egész jó izomzatba vagyok koromhoz képest, igyekszem mindenkivel jóba lenni de még ígyis nagyon sokan akadnak akik egyáltalán nem kedvelnek. Pld a lányok, nagyon nem vagyok nekik szimpatikus pedig ápolt vagyok, elégjó testformában vagyok és önbecsülésem szerint nemvagyok csúnya. Válaszaitokat köszönöm! (F/15)

2014. márc. 23. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát így passz, de én a helyedben konkrétan megkérdeznék embereket hogy miért utál...
2014. márc. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkivel jóba lenni, elég ha nem vagytok rosszba sem. Örülj hogy vannak barátaid, és hogy jó osztályba jársz. A lányok meg majd jönnek, fiatal vagy még nagyon :)
2014. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!