Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult én és persze a még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult én és persze a még bonyolultabb kapcsolataim (. ) Nem megoldást kérek, csak véleményeket szeretnék olvasni?

Figyelt kérdés
Na szóval, a sztorim egészen majdnem , sőt több mint 1 évvel ezelőtt kezdődött ,akkoriban elkezdtem kavarni egy sráccal... majdnem 10 hónapig találkozgattunk .. meg általában ha egy helyre mentünk bulizni mindig egymásnál kötöttünk ki... tudni kell a pasiról, hogy nem ez a kis szerény.. visszahúzódó.. azonban mégis kedvelem.. nem is ez a lényeg , annyi ,hogy sokszor célozgatott rá ,hogy kellek neki... és több ismerősöm szerint is kellettem... csak az a baj erre későn jöttem rá... Pedig minden megvolt kettőnk között... vonzalom.. empátia.. talán szerelem is... az a baj , hogy most van egy barátom , akivel 7 hónapja járunk... de vele nem érzem ugyan ezt.. igen őt is szeretem ... de ennyi ... meg sem közelíti azt az érzést... aztán mostanában gyakran összefutottam csak úgy véletlenül azzal a "régi" sráccal...és "sajnos" még mindig megvan az a valami köztünk és szerintem nem csak az én részemről... Ti adott esetben mit csinálnátok?
2014. jan. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én keresnék egy 3.at:/ egyik se jó! 16f
2014. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tisztáznám magamban kivel leszek együtt és a másikat elfelejteném

ha meg ez nem megy akkor mindkettőt ejteném és várnám keresném a 3-ikat az igazit

2014. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mit csinálnék!!?? Én nem járnék valakivel, aki iránt ezt érzem! És szerintem ez undorító!

Igen, én már voltam ilyen helyzetben, de ott a barátom mellett ismertem meg egy másik srácot, nem 7 hónapig kamuztam! Hanem szakítottam!

2014. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztázzunk valamit.. nem kamuzok... őt tényleg valahogyan másképpen szeretem
2014. jan. 9. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam volna a régi sráccal,hogy milyen lenne kapcsolatban.Aztán ha nem menne,nyugodtabb lennék,de legalább megpróbáltam.
2014. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!