Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szorongásos depressziómból...

Levendula008 kérdése:

Szorongásos depressziómból kutat keresek. Elég sokat tudok a betegségemről, de a vélemények mindig jól jönnek, írnátok nekem?

Figyelt kérdés
Azért írok,mert ismerkedni szeretnék,velem hasonló-vagy nem hasonló- cipőben járókkal, aki szívesen segítene... Szorongásos depresszióm van. A kezelésem elején vagyok, rossz itthon a 4 fal közt. Szívesen beszélgetnék előben, vagy fb-n is :) Köszönöm előre is :) Egyébként 31éves, budapesti vagyok. Mindenkinek jól-létét kívánok.
2014. márc. 23. 21:10
1 2
 11/12 anonim válasza:
nátha
2014. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, az a helyzet, hogy vannak időszakok, amikor SEMMI nem érdekel, egész nap jó a kedvem és pörgök, akármi történik, mindent megoldok (vagy letojom :D ), aztán utána jön a völgy része a dolognak, a depresszió... alap esetben, ha nincs semmi baj, akkor ugye sokat segít a meditáció, zene, edzés, de ha van valami konkrét is (magánéleti vagy munkahelyi stb. gond) olyankor rémálmok gyötörnek, nem alszom, nem tudok enni az idegtől, remegek, rosszul vagyok, stb... na olyankor veszem csak be a gyógyszert. Egyébként kimozdulni ilyenkor nekem is nehéz, mert nekem meg szociális fóbiám van, de olyan szinten, hogy nem bírok kimenni az utcára, nehogy embereket lássak. Ezt viszont sajnos általában nem kerülhetem el, ilyenkor iszonyatosan nagy erőt kell vennem magamon, hogy élni tudjam az életem, de muszáj. :)
2014. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!