Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Focista fiúk? Miért csináljáto...

Focista fiúk? Miért csináljátok ezt? Ez miért menő?

Figyelt kérdés

[link]


A mez még oké.... nem az ő választásuk... de miért kell fiúnak fiút ajnározni? (Bikám <3)?! És lányos, csókolgatós smilekat írni egymásnak meg szívecskéket? Ez miért menő? Szerintem egyáltalán nem férfias tulajdonság. Tisztelet a kivételnek. Bár sajnos úgy vettem észre a focizó fiatalok manapság valami külön bisex állatfaj lett.



2014. márc. 25. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Tudtad-e, hogy Spanyolországban nemtől függetlenül az emberek imádnak puszilkodni meg ölelgetni?

Csak Magyarországon van ez a mindenki tartsa a 3 méter távolságot különben ideges leszek stilus....

2014. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez nem Splanyol ország. Sőt ez eddig nem volt divat. Csak a fiatalabb generáció kezdte el ezt az ajnározgatást a közösségi oldalakon. Szóval nem hinném, hogy átvettünk volna valami "szokást"...
2014. márc. 25. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó a közösségi oldal az képmutatás. Ne ezáltal ítélj.
2014. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lányok között már jó ideje elterjedt. A fiúknál gondolom csak a fiatalabb korosztályban van így, legalábbis eléggé fiatalnak tűnnek a képen látható fiúk. 1-2 év, és kinövik a szivecskézést. Az ölelgetéssel meg nincs baj, a barátságukat fejezik ki vele. A csókolgatás viszont elég meleges szerintem is... elég lenne az ölelés, az teljesen korrekt!
2014. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 My Conserve ***** válasza:
65%
Miért gondolod, hogy menő? Csak mert focista fiúk csinálják, az még lehet überciki :D
2014. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lájkok számából gondoltam:D De ha egy fiú írna nekem szíveket a falamon még viccből is letörölném.:D
2014. márc. 25. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
mi közöd hozzá, az ő magánügyük, nem? akkor kezedl is úgy. omg. bírom ezt a sok látens homofóbot, "utálják a melegeket", de azért csak nézegeted a fiúk képeit és még fel is húzod magad a másik dolgán.
2014. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
és még képes vagy printscreent is csinálni, meg feltölteni, meg még a gyakorira is kiírni... szerintem inkább magadon gondolkodj el, mint másokon :D
2014. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól megnéztem a képet. Úgy vélem, velük valóban harapós válogatottunk lesz.
2014. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nincs semmi baj. miért mindig csak a srácokat kell bántani? ha csajok írnak ki szívecskéket egymásnak, az normális, ha srácok, akkor meg nem? a fiúknak is vannak érzéseik a barátaik, haverjaik iránt. ezt a szívecskézést meg 18-19 éves korukra úgyis elhagyják a közösségi oldalakon. ha így fejezik ki, hogy bírják egymást, meg egy bandához tartoznak, az az ő dolguk. amúgy sok fiú barát is puszival szokta egymást köszönteni, abban sincs semmi. inkább szeressék egymást az emberek, mint vitázzanak és azon idegeskedjenek, mások mit gondolnak róluk...
2014. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!