Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes elmennem...

Szerintetek érdemes elmennem vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy barátom,lány.

Az lenne röviden a kérdés hogy el-e mennyek vele vásárolni?

Ez persze egyszerű,de alakulóban van neki egy kapcsolata az egyik barátommal akivel jóba vagyok,és nem akarok bezavarni nekik.Mármint nehogy az legyen hogy elmegyke vele vásárolni meg minden azt besértődnek egymásra azt nemlesz nekik belöle semmi,ezt nem akarom.én szigorúan csak barátnak,a legjobb lány barátomnak tekintem őt.Elmennyke vele vásárolni vagy írjam ezt emg neki és halasszuk el addig amig kialakul hogy mi lesz kettőjük között?

Köszi



2014. márc. 26. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány barát :D,ilyen nincs tesó,valószinü még te kicsi vagy az ilyenekhez,de semmi gond :). Egyébként igy ne mond neki hogy addig mig ki nem alakul valami kettejük között,inkább csak mond azt hogy nem érsz rá valami miatt és kész,am nem mennék a helyedben...
2014. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem szeretem őt..:)Lehet nálad nincs,de nálam van akár hiszed akár nem.Külsöleg nem tetszik,viszont belsőleg nagyon birom.De köszi a választ. amugy meg 18 éves vagyok.:)
2014. márc. 26. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor is kicsi vagy,akkor max csak haver,barátság az akit felhivsz éjjel 1kor hogy menni kell segiteni mert baj van akkor megy,ha menni kell betonozni,zsaluzni,kocsit tolni,épiteni,deritőt merni,festeni,tapétázni,gipszkartonozni,akármi akkor megy első szóra,nőket ilyenre nem lehet megkérni,te is tudod.
2014. márc. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoval szerinted egy nő nem lehet barát mert nem képes olyan szintü fizikai munkára mint a férfi?:d érdekes.:) olyan barátom is van amiről te beszélsz,de olyan barátra is szükség van akivel tudsz lelkizni,mélyebb beszélgetést folytatni.na de ez az én véleményem,köszi:)
2014. márc. 27. 07:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen persze ilyen barátra is szükség van jól mondod de egy nő sose fogja átérezni,megérteni egy férfi dolgait hiába mondod neki.am nagyon szivesen máskor is.
2014. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben viszont igazad van,és egy nővel nem is lehet nőről beszélni :)
2014. márc. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!