Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni az ilyen...

Manó1235 kérdése:

Mit lehet tenni az ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akit sehogy sem tudok kezelni. Soha nem ártottam neki de ő már a kezdetekkor sem bírt.. oké persze mindenki nem jöhet ki mindenkivel, de én olyan ember vagyok h szeretek jóba lenni másokkal.. és ha valaki nem kedvel magamban keresem a hibát és rosszul érzem magam emiatt. Elég rossz élete van a szülei meghaltak kiskorában a nővére neveli 4-5 éve elütötték kivették a fél veséjét és annyira haragszik a világra vagy nem is tudom hogy úgy van vele ha neki nem jó az élete másnak se legyen az. "Elvette" a legjobb barátom és akit csak tud azt ellenem fordítja.. nagyon rosszul érzem magam ebben a közösségben de hála az égnek egy hónap és vége 1-2 ember aki hozzám szól az osztályból.. ezt ő is tudja és annál jobban teszi a hülyeségeit. És azt vettem észre mintha még ki is használná hogy az emberek legtöbbje megsajnálja. Persze szomorú dolog ami vele történt. De mostanában nem nagyon tudom sajnálni.. és nem értem h lehet valaki ilyen alattomos?! 22 éves és annyira gyerekes.. hangosan beszól órán hogy "nyissatok már ablakot mert valaki elszívja a levegőt" felveszek valami cuccot.. meglát és "úúúristen ez hogy néz ki?", hangosan büfög de olyanokat hogy zeng az egész terem.. de így lazán akár óra közepén.. és az a legdurvább az egészben hogy lány, van hogy hangosan mondja a dolgokat rólam hogy csúnya vagyok, nagy az orrom, meg h bár halnék már meg .. és hasonlók. Persze nem veszem magamra.. de nem bír leállni vele. És annyira képmutató.. kiszűri az olyan embereket az osztályból akiknek sok mindenki ad a véleményükre meg vezér egyéniségek és jaj de jó a hajad jaj de jó a cipőd.. és ezt nyomatja egész nap. És még be is dőlnek neki. Velem is ezt csinálta mikor elkezdtük a sulit agyon dícsért stb de én már vhogy akkor éreztem hogy gázos az emberke. Őszintén remélem hogy nem találkozok hátralevő életemben még egy ilyen emberrel.. bár tuti lesz még 1-2 de ilyen egy se legyen. Nektek mi a véleményetek erről? tudom hogy nem fogom megváltani a világot de jólesett kiírni magamból ... :)

2014. márc. 29. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy látszik nem neveltek meg anyádék.
2014. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

22 éves a hölgy? Felsőfokú suliba jársz, főiskolára, esetleg egyetemre? Gondolom, hogy, akkor te is kb 22 éves vagy.

Nem tudom, hogy eddig mit próbáltál meg tenni ellenne. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem kedvel téged?

Nekem van egy érzésem, hogy valamiért féltékeny rád, esetleg tetszhettél korábban. Bosszúból csinálja azt, amit tesz veled szemben.

Ne vessz össze vele, légy higgadt, te ne reagálj negatívan.

Amikor legközelebb találkozol vele, akkor mosojogj rá és kérdezd meg, hogy hogy van? Mindig mosolyogj rá. Ha erre nem változik, akkor kérdezd meg inkább, hogy miért neheztel rá.

Mivel hölgy légy vele előzékeny. Pozitívan fog reagálni.


Ilyenek a nők. Sokszor rájuk kell hagyni, érted? Te meg ne változz, csak légy velük kedves.

2014. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs elfelejtettem oda írni h 20 éves lány vagyok :) középsuli ( érettségi) de már az osztály nagyrészének van szakmája.. neki éppen nincs sztem érettségije sem lesz 4ből áll bukásra.
2014. márc. 29. 11:24
 4/4 A kérdező kommentje:
már próbáltam megkérdezni tőle miért utál? De sosem tudta megmondani. Azt mondta h a legelején is csak azért kedveskedett velem mert a "legjobb barátunk" közös. Vagyis csak volt.. sajnos.
2014. márc. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!