Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha az emberrel szakítanak?

Figyelt kérdés
A legnagyobb hibámnak azt érzem, hogy kitartottam mellette, támogattam. Ennek ellenére ő kidobott, mert folyton veszekedtünk. Nem elég, hogy távkapcsolat lett az amúgy jól működő kapcsolatunkból, ő még el is hanyagolt, mert alig szánt rám időt. Érdekes, hogy nekem sikerült időt szakítanom rá, akármilyen fáradt is voltam. Aztán amikor elegem lett abból, hogy már alig beszélünk egymással, mintha nem is hiányoznék neki, akkor közölte, hogy egy hisztis pi.csa vagyok, és már elege van belőlem. Hogyan tudnám jobb kedvre deríteni magam, mert nem érzem, hogy hibás lennék. Én csak próbáltam mindent megtenni a kapcsolatunkért, de a vége fele mr annak sem volt nevezhető, hiszen alig kommunikáltunk egymással.
2014. jan. 27. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt már semmit.
2014. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak kapcsolatok amiket megöl a távolság. Nem mindenkinek működik.
2014. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az fáj a leginkább, hogy amúgy minden tök jó volt köztünk, le tudtam volna élni vele az életemet. Most meg úgy érzem, hogy nem fogom tudni nélküle. :/
2014. jan. 27. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz időszak sokan átesnek ezen, idővel jobb lesz könnyebb lesz. Mégsem ő volt melléd rendelve ezek szerint....
2014. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Nem érdemel meg. Majd jön olyan, aki de!
2014. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért kellett idáig várnod? Ennél már jóval korábban dobbantanod kellett volna. Igy most te is romokban, az önérzeted is, és a fazon is megútált.

Ha időben léptél volna a fazon nem tünt volna el az életedből, csak akkor amikor te úgy akartad volna.


Legközelebb okosabb légy. Vannak bőségesen jelek arra, hogy egy figyelmes ember tudja mikor kell lépnie.

2014. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Léptem volna már rég, és bánom is, hogy nem tettem meg. CSak hitegetett, hogy jobb lesz, meg működhet, de én éreztem, hogy ez nem lesz így jó. Utólag mindenki okosabb.
2014. jan. 27. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7 Én mindig erre ösztönzök mindenkit: időben lévő szakítás, még ha fáj is, akkor is normális emberi érzések maradnak mint akkor amikor már ilyen szintre jut minden.


Reméljük tanultál az esetből és nem fogod követni a nők ilyenkor jellegzetes kapaszkodását, amit az átlag csinál.


Egy valamire ügyel: ne add meg neki, hogy a fájdalmadat lássa-az a te dolgod, nem tartozik arra az emberre, akivel befejezted a dolgokat.

2014. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igyekezni fogok, mert már eléggé gáz, amiket megtett velem. Köszi a segítséget.
2014. jan. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!