Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet belém szerelmes a...

Lehet belém szerelmes a legjobb meleg barátom?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit 4 éves korom óta ismerek és azóta imádjuk (barátilag) egymást. Én 18 ő pedig 19 éves. Több időt töltöttem vele az eddigi életem során, mint bárki mással. Nagyon sok mindenben hasonlítunk..

Pár éve bevallotta, hogy meleg, igazából soha nem is láttam még lánnyal. Fiúja volt már.

Tegnap este együtt voltunk és végig csókolóztuk az estét. Nem voltunk részegek, se semmi. Aztán meztelenre vetkőztünk és pettingeltünk az ágyban.. Ez volt az első eset, sohasem történt még ilyen. Csak maximum hosszú ölelések, simi vagy ilyesmi. És egyszer egy szájra puszi.

Ami a legfurább, hogy folyton azt mondta, mennyire szép vagyok és, hogy nagyon szeret. Megkérdeztem tőle, hogy ez nem fura-e mire azt mondta, hogy senki másra nem tud gondolni csak rám..

Azóta teljesen össze vagyok zavarodva.

Lehet, hogy nem is meleg? Vagy mi lehet vele?

Pedig meleg barátja már volt..


Ötlet?



2014. márc. 30. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lehet. De az egész biztos hogy tetszel neki.
2014. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak új utakat próbálgat.
2014. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
jól sakkoztam ki, hogy te lány vagy, kérdező?
2014. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy biszex, de ezzel ő sem volt tisztában. Ha ilyeneket mond, akkor könnyen megeshet, hogy tényleg szerelmes lett beléd.
2014. márc. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok!

Köszi a válaszokat.

2014. márc. 31. 17:57
 6/7 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy biszex. Mindenesetre a legjobb az lenne, ha megdumálnátok a dolgokat. Hogy hogy is van ez az ő melegsége, komolyan gondolta-e, amiket neked mondott akkor este, és mit is érez irántad pontosan. Amíg ezeket nem tudod nagyjából megsaccolni, addig semmi túl hasznosat nem lehet erre mondani.
2014. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem egyértelműen tetszel neki.
2014. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!