Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon az asperger miatt hiszi...

Vajon az asperger miatt hiszi azt hogy örökre szólt az h ne ő írjon rám, vagy nem akar velem beszélni?

Figyelt kérdés

Egy aspergeres barátomnak 3 éve azt mondtam, hogy ne írjon rám facebookon, majd én ráírok. Azóta soha nem írt rám, mindig én írok neki, kb minden 3-ra válaszol csak, és évente 2-3 x beszélünk facen egy órát.

Akkor az volt a gond, hogy a párom mögöttem volt mikor facebookoztam, és ő nem szerette akkoriban ha ezzel az emberrel beszélgetek. Mikor rám írt meglátta a párom, és dühös lett, azért írtam h ne írjon, most nem érek rá, majd írok én.

Együtt dolgoztam evvel az illetővel, akkor nagyon jól kijöttünk, aztán mi elköltöztünk, azért nem is tudok/tudnék vele személyesen találkozni.


2014. márc. 30. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, lehetséges, szó szerint veszi, amit írtál, és egyébként is kapcsolatteremtési nehézségei vannak.
2014. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem valaki ezt így elmondaná, vagy csak megérteném magamtól, hogy a párja nem szereti hogy velem beszélget, és majd ő rámír titokban, ha nincs ott a fickó, akkor én sem írnék neki soha többet, pedig nincs aspergerem..
2014. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg megunt.
2014. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyit írtam hogy ne ő írjon rám, de máskor említettem, h párom nem örült h találkoztunk.
2014. márc. 30. 21:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt a kettőt szépen összerakta, aztán innentől rád hagyja, hogy mennyire akarsz vele kapcsolatot tartani. Jobb ez így neked is, nem?
2014. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5 nem biztos, hogy összerakta, épp azzal van gondja, hogy kikövetkeztesse mások szándékait, céljait, nem tudja magát a másik helyébe képzelni, nehezen igazodik el a társas élet játékszabályaiban.

Gondolom a kérdés inkább a megoldásra vonatkozott, beszéld meg vele, milyen rendszerességgel beszélnél vele szívesen.

Nem értem miért a párod szabja meg, kivel tartasz kapcsolatot.

2014. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Valószínűleg nem azért nem ír rád, mert aspi, hanem mert elmondtad, hogy a párod nem bírja, plusz írtad, hogy majd max te írsz. Én az aspergertől teljesen függetlenül szarnálak le, ehhez nem kell autistának lenni. Viszont ha épp egy őszintébb típusú aspi az illető, legfeljebb a fejedhez vágja, hogy egy beszari, behódoló alak vagy, akit egy másik ember irányít(hat), és még bunkó is vagy, mert közlöd is vele, hogy majd suttyomban odavetsz valamit. Ez egy aspinak leginkább az igazságérzetét sértheti, meg ugye nem igazán vetted emberszámba. Ebben a sztoriban te vagy a hunyó, nem a másik fél. 18/L
2014. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valaki elmondaná mi az a aspergeres barát? :D


Amúgy az is lehet,hogy megunta,hogy akár hányszor rád írt,te folyton mondtad ne írj,majd én írok stb.


Nekem a legjobb bnőm csinálja pár napja,hogy ráírok "szia,mizujs,mit csinálsz?"

erre ő "Szia,semmit,minden ok, majd hívlak"

Aztán nem is hív.Pár óra múlva mindig rá írtam,hogy de eltűntél meg ilyenek.Akkor felhív de mindig mondja majd holnap beszélünk többet.

Nekem már ez kezd unalmassá válni,úgy hogy mi jó barátnők vagyunk!


Szóval ezzel azt akartam mondani,hogy ha egy embert sokáig vissza utasítanak,azt idővel megunja.


Szerintem meg találkoznotok kéne vhogy és megbeszélni az egészet,ha fontos neked egyáltalán.

2014. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyszer volt csak ilyen hogy azt mondtam h ne írjon . Aztán tényleg írtam neki én. Nem tudunk találkozni, mert most nagyon messze lakunk egymástól. Asperger egy komunkiációs és viselkedési szindróma.
2014. márc. 30. 22:30
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a haver akkor volt apergeres, amikor én a dalai láma. Egy valódi Asperger-szindrómás ember SOHA nem fog regisztrálni a FB-on vagy más helyen. Aki ezt mondja magáról, az hazudik.
2014. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!