Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon az asperger miatt hiszi...

Vajon az asperger miatt hiszi azt hogy örökre szólt az h ne ő írjon rám, vagy nem akar velem beszélni?

Figyelt kérdés

Egy aspergeres barátomnak 3 éve azt mondtam, hogy ne írjon rám facebookon, majd én ráírok. Azóta soha nem írt rám, mindig én írok neki, kb minden 3-ra válaszol csak, és évente 2-3 x beszélünk facen egy órát.

Akkor az volt a gond, hogy a párom mögöttem volt mikor facebookoztam, és ő nem szerette akkoriban ha ezzel az emberrel beszélgetek. Mikor rám írt meglátta a párom, és dühös lett, azért írtam h ne írjon, most nem érek rá, majd írok én.

Együtt dolgoztam evvel az illetővel, akkor nagyon jól kijöttünk, aztán mi elköltöztünk, azért nem is tudok/tudnék vele személyesen találkozni.


2014. márc. 30. 21:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
Utolsó, de, fog. Nagyon gáz vagy, inkább tájékozódj! Nekem is írhatsz privit. Egy aspi 18/L
2014. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, további vélemények is érdekelnének.
2014. ápr. 4. 18:14
 13/14 anonim válasza:

Én inkább azt kérdezném meg, hogy milyen alapon szól bele a barátod, hogy kivel beszélgetsz? (Ráadásul pont egy aspergeressel - semmi bajom nincs velük, de szerintem náluk kb. a legkisebb az esély, hogy rád nyomulnak...)

Amúgy meg igen, lehet hogy szó szerint vette, de ha téged ez ennyire bánt/izgat, akkor miért nem írod meg neki, hogy "figyelj, nem úgy értettem"? Aztán várd meg a reakcióját.

2014. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megis mit varsz? Megirtad neki, hogy majd Te irsz. O ehhez tartja magat. Semmi koze az aspihez. Neked is valami bajod van, ha a haverod diktalja hatad mogott hogy megis kivel tarthatod akapcsolatod FB-en es mit irhatsz. Kihajitanam mint a macskat sz.rni. Szoval kettotokkel van itt a baj, nem a barattal.
2014. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!