Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy valaki tényleg a barátom vagy csak úgy tesz?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, én már sokat tettem érte, de nem érzem, hogy ő is annyira kedvelne. Sokszor érzem azt, hogy nem adhatom önmagam mellette, mintha nem felelnék meg neki. És tetejébe szinte mindig annak kell lenni, amit ő akar. Más is érezte már így?

2014. ápr. 1. 19:28
 1/6 anonim válasza:
A leírtak alapján az illető "csak úgy tesz" kategóriába tartozik. Onnan lehet tudni, hogy tényleg a barátod, hogy sehonnan SZERINTEM valójában nincsen olyan, hogy barát hosszútávon pedig valóban ritka (az igaz barát). Ha az életedben esetleg találsz 1 embert akit szeretsz és viszont szeret és emellett bármit megtennél/tenne érted azt az illetőt becsüld meg. Persze haverok vannak mint ez az illető is akiről beszélsz ez az a típus aki ott van ha valami kell neki vagy hasonlók de ha te vagy szarban felszívódik, leszar.
2014. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nagyon nincs szükségem egy ilyenre. Inkább leszek magányos, mint kelljen egy ilyen haverság.
2014. ápr. 1. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Lehet hogy én vagyon nagyon szerencsés, de egy olyan baráti társaságban vagyok ahol mindenki törődik a másikkal.

Szerintem létezik igazi barátság.

2014. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem mondtam, hogy nincs olyan, hogy legjobb barát csak ritka. Talán csak azt gondolod és pár év múlva csak nézel, hogy ki mit tesz a másikkal/veled a baráti társaságodban.Az emberek gonoszak. Na jó lehet, hogy egy hihetetlen jó arc vagy és mindenki imád, ja.
2014. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az alapján, amit leírtál, tudod te, hogy ki a barátod vagy ki nem. Ott van a kérdés alatti leírásban. Ezt ÉREZNI kell és te ezt érzed. Lehet, hogy ezek neki csak apró gesztusok, de te ebből már el tudod dönteni, hogy barát-e vagy sem.
2014. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van/volt egy legjobb barátnőm. Több mint 10 éve ismerjük egymást és egészen idáig semmi gond nem volt, de most rohamosan megváltozott. Már nem találkozunk annyiszor és ha talizunk is sem tudunk úgy beszélgetni mint régen. Én azt hittem, ő örökké itt lesz nekem és talán ő is ezt hitte rólam, de ez így nekem nem megy. Nem hiszem, hogy neki menne
2021. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!