Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egylánykaaaaa kérdése:

Honnan lehet tudni, hogy ha a baratom nem szeret?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt mondjak , hogy ezt erezni kell..de egyszer full aranyos meg kedves velem maskor meg bunko tudninkell, hogy nincs egy jo csaladja...es nem tudom eldonteni, hogy tenyleg szeret vagy csak vagyok neki..
2013. dec. 17. 22:02
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle mi a szitu..
2013. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Honnan lehet tudni, hogy nem szeret?

Talán onnan, hogy nem figyel rád.Vagy épp nem is törekszik arra, hogy figyeljen rád.Arra, hogy neked mi a jó, amivel még boldogabbá tehet téged.Vagy épp nem törekszik arra, hogy a szabadságodat támogassa, inkább bezár téged, vagy épp kitulajdonít mint egy tárgyat.Birtokolni próbál.

Ha mondjuk vitatkoztok, soha nem ad igazat.

Tárgyként kezel, amit időnként használhat.Tárgyá alacsonyít le.Lekezelően beszél veled.


NOS ezek mind arra utaló jelek, hogy nem képes szeretni téged.

Ellenben ha szerelmes beléd, képes félrerakni minden vértezetét, védekezését, és 100%-ig rád tud figyelni.

Lehet ellenvéleménye egy adott (vitánál), de a mondatai tiszteletteljesek irányodban.Nem használni akar téged, inkább érezni teljes lényedet.Nem birtokolni akar téged, hanem megadni a teljes szabadságot, hogy 100%-an tudj élni, és élvezni is tudd azt.Támogat fejlődésedben.

2013. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nincs egy jó családja folytonos viták,szülei elváltak..2 hónapja vagyunk együtt és 86x szakított már kb. azzal a címszóval,hogy ő nem szeret,de mindig vissza jött..és vitáinknál is felhívott utána és mondta,hogy ne haragudjak,hogy ilyen velem rettenetesen szeret és ,hogy a családja miatt ilyen velem,de ,hogy ezen változtatni fog. Pénteken itt aludt nagyon sokszor elmondta ,hogy szeret amikor ment haza,akkor is rossz kedve volt kérdeztem miért? azt mondta,azért mert nagyon szeret és el kell válnunk, majd tegnap este azt mondta,hogy nem szeret..de mondom nagyon sokszor eljátszotta már és mindig vissza jött.
2013. dec. 18. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igy nem eri meg, hogy vele legyel. Akarhanyszor szakithat veled, te megis megbocsajtasz neki. Elhiszem, hogy nem jok a csaladi korulmenyei, de azert gondolkozhatna, hogy neked tetszik-e amit veled csinal. Gondold at jol mielott dontenel es sok sikert a valasztashoz!
2013. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!