Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Beszéljek vele? Meséljem el, hogy mi fáj?

Figyelt kérdés
Már fél éve összebarátkoztam a legjobb barátnőmmel, és szerintem pár napja nagyon eltávolodtunk egymástól.. A facebookra egy másik lányról tesz képeket, hogy benne még nem csalódott, sosem veszett össze stb. ő a legjobb barátnője (azt hozzá teszem hogy avval a lánnyal alig egy hónapban 1-szer találkoznak mivel máshol él) pedig nekem azt mondja, hogy legjobb barátok vagyunk. Egyszer vesztünk össze, akkor azért mert az ő nevében véletlen ráírtam egy fiúra és nagyon kiakadt de azután kibékültünk. Engem sokszor megbánt mivel egyszer beleszerettem valakibe és neki is megtetszett az a fiú, de én azt próbáltam elfelejteni. Az egyik osztálytársam azt mondta, hogy azt mondta neki a barátnőm, hogy én milyen beképzelt vagyok, de aztán mondta, hogy csak kitalálta de szerintem nem. Jó én is megváltoztam azóta mióta jóban vagyunk lehet hogy neki ez az énem nem annyira tetszik. Szerintetek mit tegyek? Mennyek oda hozzá, hogy most mi van, ismerjem be azt, hogy lehet néha túlzok? Mondjam el neki, hogy ő is néha átlépi a határokat amik nekem rosszul esnek? Segítsetek!
2014. ápr. 3. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj el neki mindent, amit szeretnél, bánt, de én azt tanácsolom, hogy túl sokat ne várj ettől az egésztől. Vannak olyan dolgok, amik remekül tükrözik, hogy milyen álláspontja van az embernek a másikról. Amiket leírtál én azokból nem azt látom, hogy annyira megbecsülne téged. Az emberek meg folyamatosan változnak, de nem hiszem, hogy olyan negatív irányba változtál volna, hogy ezáltal eltávolodjon tőled.
2014. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De pedig mindig oda jön hozzám beszélgetni, velem akar ülni, hív mindenhova de néha azt érzem, hogy egészen mást gondol rólam. :/
2014. ápr. 4. 13:41
 3/3 anonim válasza:

az írásod alapján fiatalnak tűnsz még, sajnos ebben a korban elég gyakoriak az álbarátok. ez a lány is ilyen. egy igazi barátnő nem nyomul rá arra a fiúra, aki tetszik neked. és nem akad ki olyanon, hogy véletlenül írsz rá egy fiúra a nevében (már ha tényleg véletlen volt!). ja, fél év után meg végképp nem legjobb barátnő.

szerintem hanyagold őt és keress más barátokat, tuti van még nem egy lány az ismeretségi körödben.

2014. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!