Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyha egy csajjal (akit...

Hogyha egy csajjal (akit neten ismertél meg) találkozást szerveztek meg, utána már úgy veszed, hogy jártok?

Figyelt kérdés
Mostmár egy csajnak egyáltalán nem lehetnek fiú barátai? Főként azért zavar, mert sokszor lány barátnőim is alig akadnak. Mindinkább igyekszek barátilag kezelni egy pasit, zavaró mikor bevág valami célzást, amiből az jön le, mintha azt hinné, hogy eggyütt vagyunk, pedig nem, és ezt szerintem ő is tudja. Nem tudom, hogy ne sértsem meg azzal, hogy csak barátok vagyunk, és főként azt nem értem miafrncért akar járni velem, ő sem gondolhatja komolyan.

2014. márc. 12. 00:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocs a helytelen fogalmazásért (:|
2014. márc. 12. 00:21
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne akarna járni veled ? :DD minden joga meg van a próbálkozáshoz , ha továbbra is próbálkozik akk beszélgess el vele erről és bántsd meg nyugodtan sokkal jobb mint ha pofára esik (én is voltam már ilyen szituációban és akkor az volt a baj h a csaj nem szólt nekem időbe h feleslegesen próbálkozok pedig az sokat segített volna)
2014. márc. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

"nem értem miafrncért akar járni velem, ő sem gondolhatja komolyan."


Dehogynem gondolja komolyan. Tele van a világ "forever alone" arcokkal, akik kétségbeesetten sóvárognak érte, hogy egy lány végre járjon velük. Ha csak a közelébe kerülnek egy ilyen szituációnak, mindjárt azt hallucinálják, hogy jártok.


Mondd meg nekik már az elején egyértelműen, hogy csak barátság, mert különben összeroppannak idegileg. :)

2014. márc. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Dehogyis, Úristen:D:D:D Ez nem így működik:D:D:D
2014. márc. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek,nekem pont ez volt a problémám... Már neten mondtam a srácnak,h nem,de ő,h atóól még talizhatunk.. oké,de ott is nyomult... ,szóval szerintem ez szánalams. Én bízom az első megérzésemben,elég jók a megérzéseim,és akiről úgy gondolom,h utána is fog nyomulni,és nem tud barátként viszonyulni,azt hagyom a francba.
2014. márc. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem már egyáltalán nincsenek fiú barátaim.

Leszbikus vagyok, élettársam van, több mint egy éve. És a férfiak ezt képtelenek megérteni.

Eleve úgy indulunk, hogy csak barátkozunk, de ők ezt képtelenek értelmezni. Hiába nyilvánvaló, hogy nincs esélye, de így is próbálkozik.

Már le is mondtam arról, hogy legyenek fiú barátaim...

A leszbikusságom mellett is, a leszbikus nők képesek értelmezni a barátság fogalmát, hetero férfiak nem.

2014. márc. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen körülmények közt ismerkedtünk.


Ha társkeresőn, és nem hangsúlyozta ki egyik fél sem, hogy nem párként tekint a kifogott lényre, hanem még csak ismerkedik vele, és már úgy álltok egymáshoz, hogy rendszeresen akartok találkozni, akkor természetesen igen.


Ha csak úgy ismerkedtetek, és NEM hangsúlyozta ki egyik fél sem, hogy vonzódik a másikhoz, mint ellenkező neműhöz, akkor természetesen nem.

2014. márc. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6: Az erőtereden múlik. Velem hetero fiúk, férfiak szinte kivétel nélkül CSAK barátkozni akartak egész életemben.
2014. márc. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ritka nagy pancserekkel barátkozhatsz te.

Az ilyen maguknak bemagyarázós idiótákat el kell kerülni.


Interneten nem is lehet "úgy" ismerkedni. Ezt tényleg csak a legnagyobb gyökerek veszik ennyire komolyan.

2014. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni ezeket a dolgokat. Egy találkozó után senkivel sem jártam/járok, hanem kellett azért 3-4 alkalom, hogy eldöntsem csak barátkozni szeretnék az illetővel vagy szexuálisan is vonzó számomra. Eddig mindenkivel meg tudtam beszélni a játékszabályokat, aki továbbra is nyomult azt szépen leépítettem.
2014. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!