Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segitene valaki?

Mszoszi kérdése:

Segitene valaki?

Figyelt kérdés
egyszeruen ugy erzem hogy senkinek sem vagyok fontos, senkit sem erdeklek. egyedul, maganyosnak erzem magam. egy igaz baratom sincs, elobb vagy utobb mindegyik "elhagy". :( beszelgetne velem valaki, mondjuk valaki olyan aki szinten ateli vagy atelte amit en? ebbol a maganybol mikor es hogyan fogok kijutni?

2014. ápr. 8. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélgetni találkozni. Ennyit tudok tanácsolni és felkínálni.

Írj ha gondolod.

2014. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Úgy fogsz kijutni, hogy mikor érzed, hogy mardossa a lelked a kín, akkor nem folytatod azt amit eddig is tettél, hogy inkább bezárkózol a saját világodba, hanem kinyílsz, és teszel valamit amit a szíved kíván. Azért szenvedsz, mert rossz programot futtatsz. Az egó kényelmes programját, ami szemben áll a boldogsággal. A kín amit érzel az igazából egy erő amit ha jó irányba használsz fel majd boldog leszel, de ahhoz az ellenállás irányába, kell haladni, nem pedig engedni neki, és elkényelmesedve a tétlenségbe menekülni. Meg kell mozdulni, erőt kell kifejteni mert te egy élőlény vagy, sőt ember, és nem egy lelketlen tárgy, ami kivan téve a külső erők befolyásának. Benned is ott az erő, amivel neki mehetsz a problémának. Alapjáraton mikor az ember elé kerül egy akadály akkor a leküzdéséhez szükséges erőt is megkapja az ember, csak mivel az ember kényelmesen a bejáratott problémamegoldás híve, ezért az eszére hallgat, és ez akadályt képez a megvalósításnak, és ez az akadály lesz a negatív érzelem. Negatív mert nem jó irányba halad, és ott kerül felhasználásra, konkrétan táplálja tovább az gondolatot, ami nem vezet a megoldásra. Ha ezt a gondolatot elveted, és a megérzésedre hallgatsz, arra ami nem ésszerű akkor fog az erő jó irányba haladni, hogy a probléma megoldódjon, és ekkor leszel boldog. Szóval legközelebb amikor ott lesznek emberek körülötted, és feltámad benned az ötlet, hogy barátkozni akarsz, és megjelenik az idegesség, akkor tudd, hogy ez jó, mert megkaptad a lehetőséget a boldogságra, csak le kell győznöd saját magad, és lépned kell. Mikor rettentő rettegésben odaállsz, és már benne vagy a félelmed tárgyában, a félelem elpárolog, és felváltja az öröm. ÉLJ. Menj neki a félelemnek.
2014. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
uristen.. ez az utolso valasz *-* ez igazabol nagyon sokat segitett! rengeteget el sem tudom mondani hogy mennyire halas vagyok erte! nagyon szepen koszonom! :)
2014. ápr. 9. 16:26
 4/4 anonim válasza:
én is voltam már depressziós és magányos de elég rosszul kezeltem.. ilyenkor a legjobb ha nem ülsz otthon a négy fal között mert olyankor kínoz a magány... még az is sokat segít ha mondjuk suliba mész mert ott kicsit lefoglal más .. vagy ha elmész egyet sétálni olyankor sok mindent felfedezhetsz a világban... hidd el ezek sokat segítettek nekem is .. lehet hogy kicsit furcsán hangzik :))
2014. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!