Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm egy másik...

Legjobb barátnőm egy másik lány előtt teljesen másként viselkedik velem, ez lehet az oka? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány(rokona) aki előtt velem teljesen máshogy viselkedik,kevésbé foglalkozik velem ha ez a lány ott van.

Ahogy kimegy a szobából a lány vagy kettesben leszek barátnőmmel vissza tér a viselkedése ahogy velem szokott.

De a lány előtt tejesen másként viselkedik,sokszor viselkedik ilyenkor bunkón.

Nem tudom miért csinálja ezt,de csak ennél a lánynál csinálja ezt!!

Amúgy meg mindig velem nagyon jó fej,hülyéskedünk,sokat beszélgetünk,elvagyunk.


Mostanság kevesebbet talizunk és facen is írja,hogy hiányzom meg jó lenne már,hogy ketten találkozzunk.


Viszont ha ez a rokon csaj ott van,nem tudom miért viselkedik velem totál ellenkezően mint szokott,mintha nem is ő lenne.

Én fordított esetben nem tennék vele ilyet.

Az a baj a rokon csajszi mostanság nagyon sokat van náluk és négyszemközt nem is tudok beszélni barátnőmmel.


2014. ápr. 9. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Neki a rokona is fontos. Egyidőben nem tud két személy lenni. Ha máskor és mással rendes veled, fogadd el. Neked az ő társasága fontos, neki a másiké is.

Biztos, hogy kellemetlen érzés, amikor együtt vagytok, és más a fontosabb személy.

Fontos, hogy ne haragudj rá.

2014. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én azt értem,hogy a rokona is fontos.De kb két hete,hogy a rokon csajszi ott lakik náluk,ez által elég sokat vannak együtt!! Így amikor pár naponta át megyek barátnőmhöz pár órára akkor nem hiszem el,hogy velem nem tudna többet foglalkozni.Nem haragszom rá csak kellemetlen,mert nem azért megyek fel,hogy ne csináljunk kb semmit.

Tegnap is fél órát voltam ott és nem volt kedvem jó pofizni így jöttem,ő meg már mész is.Mondom igen,mert fáradt vagyok(munka után ugrottam fel).

2014. ápr. 9. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan meg tudod vele beszélni valahogy, hogy mi a baj. Ne menj direkt a témának, csak mondd el, hogy kedvetlen vagy, úgy érzed, mintha a világ átnézne rajtad. Hátha fölébred. Ne őt keverd a beszélgetésbe, hanem fiktív személyeket, akik meg se hallgatnak stb. Így érezni fogja, hogy neked méginkább szükséged van rá.

Sok sikert!

2014. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap 15 percre össze tudtam vele futni,egyedül volt.Beszélgettünk.Ő maga hozta azt fel,hogy sajnálja,hogy nem tudunk többet együtt lenni,megölelt,adott puszit.Mondta amint lesz egy kis ideje beszélgetünk,találkozni fogunk.

Teljesen normális volt,mint velem szokott lenni.Annyira már ismerem,hogy mikor beszél velem őszintén,mikor nem.Teljesen őszinte volt a tegnapi.Szóval tuti a rokona előtt játssza meg magát,hogy miért nem tudom.

Elvileg ma is össze tudok vele futni.Amikor végzek meló helyen, neki akkor ér be a busza,elmegyek a buszmeghez és onnan haza kísérem ( 2 percre lakunk egymástól amúgy).Addig meg tudunk beszélgetni legalább.

Majd ma megpróbálok rákérdezni a rokonára,hogy mi a helyzet vele stb.

2014. ápr. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!