Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek? Szerintem a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Szerintem a fiú lány barátság csak addig tart, míg az egyik fél nem kezd el többet érezni barátságnál. Mert ha az egyik többet érez és a másik nem akkor a barátság aztán már nem olyan mint azelőtt, nem ugyanolyan.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 08:21
 1/8 anonim válasza:
Nyilván...
2014. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Áll a kukim jaj de nagyon merev..orvoshoz én vele úgyse megyek..kiverem én akárhogy is áll. (átdolgozás) :D
2014. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 moonlightsentinel ***** válasza:
Tényleg??? Na ne mondd!
2014. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de ha mind a két félnek van párja akivel minden rendben köztük,akkor nagyon jól működik a barátság.
2014. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Koszonjuk Captain Obvious.
2014. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Nekem az összes haverom,barátom fiú.Nem érzek többet irántuk,mint barátság.És ők sem éreznek irántam többet.Lányokkal sosem voltam valami jó kapcsolatban.Meg az már eleve nem lehet barátság,ha már az egyik fél többet érez a másik iránt.
2014. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig tart amíg mindkét fél nem kezd el többet érezni barátságnál.
2014. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez nem igaz! Tudok peldat ara amikor nem rom

Ik el a baratsag! Erre en vagyok a pelda! Ne hidd ezt!

2014. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!