Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel szeretek...

Legjobb barátnőmmel szeretek a legjobban bulizni, de mostanában nem tudunk menni, mások meg hívnak, de velük nincs kedvem menni, pedig bulizhatnékom van. Más is volt hasonló szituban?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnek lett munkája és nagyon sokat melózik hétvégén is reggeltől estig.Egy porcikája sem kívánja a bulikat.Ami érthető.Viszont én meg csak vele szeretek bulizni.Vele olyan más,más lány haverok mennek pasizni,ott hagynak egyedül a buliba!!De barátnőm azt mondja,hogy ő ha bulizni megy nem pasizik és mivel nem 1-2 bulin voltunk együtt.Így tudom.Velem foglalkozik vagy még akikkel megyünk és teljesen jó!


Kétszer voltam nélküle, elsőnek egy házi buliba voltam,éreztem a bnőm hiányát,de végülis jól éreztem magam másodszorra akivel mentem az bepasizott és egyedül hagyott.Nem is éreztem magam jól.


Viszont annyira bulizhatnékom van és a haverok sorba hívnak bulizni,mennék mert bulizhatnékom van.De barátnőm nélkül nem szívesen mennék.

Mondjuk most pénz miatt sem megyek,mert nincs feles pár ezer ft bulikra,főleg,hogy Pestre kéne felutaznom.


2014. ápr. 10. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjetek többen. Csak nem hagy ott mindegyik barátnőd, haverod egyszerre :)
2014. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát az tuti :D lehet fiú haverokkal megyek azok pláne nem hagynak ott :D
2014. ápr. 10. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen a kettes buli? Te azt akarod, hogy egy-ket emberrel legyel korulfogva, mindenki rad figyeljen?

Ez zt jelenti, hogy nem vagy tarsasagi ember, savanyu szolo lehetsz, ezert hagynak ott.

A buli egy kozossegi szorakozas nem? Tagitjuk az ismeredsegi korunket, na jo, meg egymas agyat is. Tenyleg nem ertem, hogy akkor miert nem otthon bulizol egy-ket emberrel?

2014. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindig 3-4-5-en szoktunk menni barátnőmmel,nem pedig kettesbe.


Én régebben csak házi buliba jártam 15-30 fő is volt olykor.Társasági ember vagyok.Csak amikor a haver csajjal mentem,vele mentem egyedül kettesbe,mert nálam se ért rá senki sem,nála se.Amúgy 5-en mentünk volna.De ő meg elment pasizni.

Igazából bnőmnek a társaságával jobban érzem magamat,mint a régi haverokkal,akik csak akkor hívnak ha bulizni mennek,amúgy meg le se szarnak,hogy mi van velem.Én nem azt akarom,hogy én legyek a központ de ha szerintem már vkit elhívok bulizni akkor a minimum,hogy vmilyen szinten vele foglalkozok és nem hagyom ott. Fordított esetben nem tudom,hogy esett volna neki,ha elmegyek pasizni őt meg ott hagyom.

2014. ápr. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!