Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek ottalvós bulira?

Elmenjek ottalvós bulira?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, lány. Most lesz egy osztálytársnőm szülinapi bulija, az osztályból majdnem minden lányt meghívott (kb. 13-14 lány). Viszont két dolog miatt nem tudom, hogy elmenjek-e. Egyrészt én elég csendes és kicsit visszahúzódó vagyok, és a lányok közül pedig van pár elég nagyszájú lány (akik isznak például). De nagyon jó lenne menni, csak nem tudom, hogy érezném magam. A másik meg, hogy pont akkor fog megjönni..és nem tudom, hogy mit csináljak. Köszi a válaszokat.
2014. ápr. 10. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszahúzódó vagy, menj el. Kicsit ki kell lépned a komfortzónádból, hátha megváltozik ez a csendes személyiség. :)
2014. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányok lesznek csak, szóval a havibaj nem hiszem, hogy annyira tabuként kezelendő dolog lesz, hogy ne legyen 5 perced cserélgetni vagy hasonlók...
2014. ápr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

16 évesek vagytok valószínű már mindenkinek megvan.Nem hinném,hogy ez probléma,legalábbis ennek nem kéne annak lennie.Szerintem észre se vennék,hogy megvan neked.Pizsamában legyél(szóval nádrágosba) ne pedig hálóingbe és akkor nem is látszódik a betét ha ez lenne a problémád.

De ha meghívott az a lány akkor szeretné,hogy ott legyél,majd ki bontakozol,az ilyenek jók arra,hogy jobban nyíltabbá váljál.


Nekem is osztálytársam csinált annó egy házi bulit meghívott 5-6 oszt.társat a többiek idegenek voltak számomra(összesen 15-en lehettünk) és hát én is eléggé vissza húzódó voltam.De a bulik segítettek nyitottabbá válni.Azután hívtak mindig bulizni mindegyikre elmentem vhol csak 1-2 embert ismertem a többieket nem. 1-2 feles után meg még könnyebb a barátkozás :)


21/L

2014. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!