Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi értelme van facebookon...

Mi értelme van facebookon ennek a "jelöljetek" mániának?

Figyelt kérdés

Csatlakoztam egy csoporthoz, ahol gondoltam én naívan, lehet beszélgetni az emberekkel, ehhez képest az tárult elém, hogy az összes, de tényleg az összes bejegyzés annyiból áll, hogy vagy egy izomagy villogtatja a felsőtestét, vagy egy leányzó pucsít, csücsörít, miközbe nyomja össze a mellét, odaírva, "jelöljetek, kövessetek".

Ezt nem tudtam igazából mire vélni, mert én olyat vissza se jelölök akit nem ismerek, de hogy még egyesek gyűjtik az embereket, akiket életükben nem láttak, akikkel életükben nem beszéltek, és nagyvalószínűségel életükben nem is fognak. Akkor meg ez mire jó?


2014. jan. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmire. Csak nekik nem szóltak erről.
2014. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* nem szóltak róla.
2014. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Tipikus mai világban előforduló szenvedélybetegség.
2014. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az emberek hülyék. Ismeritek a mondást: Nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés.
2014. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem aki itt éli az életét (facebok) nem nagy ésszel van megáldva. Fantáziátlan ,buta emberek. Az unatkozó " szőkecsaj" kategóriába tartoznak.
2014. jún. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!