Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írígylem a pajzsmirigy túlműkö...

Írígylem a pajzsmirigy túlműködéses barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a bajom hogy én csúnya lennék. Az arcomat és a hajamat sem érem annak. Az zavar,hogy eszi mellettem a finomabbnál finomabb édességeket ,csokikat , péksütiket, minyonokat. Az zavar hogy én vár nem ehetek ilyet,és nem is eszek,nem vagyok olyan vékony.Tudom hogy én is lefogyhatnék, de zavar , hogy fel sem fogja ez nekem mennyire fáj. Azt mondja bűnözhetek,és megkínál abból amit ő eszik.Pedig tudja hogy nem ehetem. Zavar,hogy megígéri elmegy velem futni,zumbázni,jógázni,önvédelmi órákra,de mindig visszalép. Talál egy okot,mert messze van,nincs idő,zavar hogy az üvegfalon átlátnak. Pedig neki igazán nincs mit szégyellnie .Nem csak az alakja jó. A szeme gyönyörű kékeszöld, világosbarna haja egy életteli szőkére hajaz. Melle háromszor akkora mint nekem. Ez nem túlzás. Az öltözőben tesi óra előtt sokan megjegyzik neki,mások is féltékenyek. Ki a mellére,ki a seggére.De úgy látszik neki nem olyan fontos részt venni rajta. Én nekem viszont mindig el kell kísérnem. Aztán meg kibújik a felelősség alól. Együtt imádjuk az előadókat,de aztán ha Budapestre jönnek turnézni,nem jön. Kibújik és ráfogja a családjára,Hogy nincs pénz,mert a bátyjára költik,és amúgy sem engednék el. Nincs pénz a drága édességek,és legújabb ruhák után.Amit az anyja csomagol ennivalót azt kidobja,hogy aztán a büfében vehessen magának ételt.Megveszi a sokat mutató ruhákat, hogy aztán egyszer felvegye és takargassa magát,hogy mi ne nézzük,majd elvárja,hogy alakját dícsérve bíztassuk arra ,vegye fel a ruhát.

Pedig ő a legjobb barátnőm.

És én szeretem.



2014. ápr. 12. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lennék a barátnőd... egy betegségre vagy irigy, te szerencsétlen, felfogtad..? Ha meg pajzsmirigy alulműködése lenne (mint nekem) és kövér lenne meg szőrös, az tetszene, mi? Ha ő lenne melletted a rút kiskacsa, akkor rögtön jobban éreznéd magad... borzasztó természeted van.
2014. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, neked mi a bajod? Túlságosan adsz a társadalom, azaz mások véleményélre. "Hjaj, elfogok hízni!" "Hjaj, nem ehetek, mert nem maradok vékony" Hjaj, mi lesz, ha elhízok?" - Uramisten. Kuss.
2014. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok. Nem maradok vékony? Hogy maradhatnék vékony ha sosem voltam az? De mindkét őszinte és ment a zöld.
2014. ápr. 12. 18:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél irigy egy betegségre.

Nézz utána, mennyire felborítja az emberek szervezetét egy ilyen betegség. Ne csak azt lásd, bármit ehet, nem hízik.

Ugye a rákosokat nem irigyled, mert soványak?

2014. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Betegségre irigykedni? Ennél már nincs lentebb!



Edd meg te is a sütit, majd emeld fel a nagy se**eded és menj el sportolni, dolgozd le a megevett kalóriát. Ennyi, probléma megoldva.


Avagy irigykedj tovább, biztos lesz valaki aki megsajnál.

2014. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nézel máshogy erre az egészre nem hiszem, hogy sokáig barátok lesztek... Nekem pajzsmirigy alulműködésem van, és én is sok genetikailag vékony embert ismerek, poénosan néha megjegyzem, hogy a fene a genetikájukba, stb, de nem is gondolom komolyan...

Konkrétan az a bajod, hogy jól néz ki és arra veri el a saját nézét amire akarja? Hát azért ezen gondolkozz el...


Tényleg nagyon irigylésre méltó, hogy potenciálisan fiatalon hal majd meg szívkimerülésben és majd 20on, 30 évesen szedheti a béta blokkolókat. Van gond...

2014. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Zavar,hogy megígéri elmegy velem futni,zumbázni,jógázni,önvédelmi órákra,de mindig visszalép."

Ha te akarsz fogyni, miért tőle várod, hogy sportoljon veled? Ő beteg! Te egészséges vagy. Kapd össze magad, és ne másoktól várd a csodát.

2014. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt a cikket:


[link]


azután már nem fogod irigyelni.

2014. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra vagy irigy, hogy beteg? Nem vagy semmi.....
2014. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki egy állapotnak csak az előnyeit látja, az irigykedik az adott állapotra, miközben az adott állapotot nem véletlenül tekintik betegségnek.
2014. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!