Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írígylem a pajzsmirigy túlműkö...

Írígylem a pajzsmirigy túlműködéses barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a bajom hogy én csúnya lennék. Az arcomat és a hajamat sem érem annak. Az zavar,hogy eszi mellettem a finomabbnál finomabb édességeket ,csokikat , péksütiket, minyonokat. Az zavar hogy én vár nem ehetek ilyet,és nem is eszek,nem vagyok olyan vékony.Tudom hogy én is lefogyhatnék, de zavar , hogy fel sem fogja ez nekem mennyire fáj. Azt mondja bűnözhetek,és megkínál abból amit ő eszik.Pedig tudja hogy nem ehetem. Zavar,hogy megígéri elmegy velem futni,zumbázni,jógázni,önvédelmi órákra,de mindig visszalép. Talál egy okot,mert messze van,nincs idő,zavar hogy az üvegfalon átlátnak. Pedig neki igazán nincs mit szégyellnie .Nem csak az alakja jó. A szeme gyönyörű kékeszöld, világosbarna haja egy életteli szőkére hajaz. Melle háromszor akkora mint nekem. Ez nem túlzás. Az öltözőben tesi óra előtt sokan megjegyzik neki,mások is féltékenyek. Ki a mellére,ki a seggére.De úgy látszik neki nem olyan fontos részt venni rajta. Én nekem viszont mindig el kell kísérnem. Aztán meg kibújik a felelősség alól. Együtt imádjuk az előadókat,de aztán ha Budapestre jönnek turnézni,nem jön. Kibújik és ráfogja a családjára,Hogy nincs pénz,mert a bátyjára költik,és amúgy sem engednék el. Nincs pénz a drága édességek,és legújabb ruhák után.Amit az anyja csomagol ennivalót azt kidobja,hogy aztán a büfében vehessen magának ételt.Megveszi a sokat mutató ruhákat, hogy aztán egyszer felvegye és takargassa magát,hogy mi ne nézzük,majd elvárja,hogy alakját dícsérve bíztassuk arra ,vegye fel a ruhát.

Pedig ő a legjobb barátnőm.

És én szeretem.



2014. ápr. 12. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha a vekonyságára vagy irígy, olvasd el a Harcosok étrendje c. könyvet, ennyit tudok segíteni...
2014. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Nem akartam tapló lenni, úgyhogy inkább nem írtam semmi hosszú- kacifántos megszólítást. Nem vagy Te egy kicsit önző? Van pénze (vagy a szüleinek)? Dolgozz meg érte, hogy Neked is legyen. Fogyni akarsz? Mozogj, táplálkozz egészségesen! Az irigység megöli az összes emberséget és egy megkeseredett, undorító, üres ember leszel. Segíts neki inkább, hogy jobban érezze magát, ne azon szitkozódj, hogy beteg és neki milyen rohadt jó. Abba meg belegondoltál, hogy ő esetleg több tucat egészséges emberre irigy és inkább lenne husisabb, de EGÉSZSÉGES??!! Amúgy meg ő is ember, úgy érezheti, hogy vannak hiányosságai a betegsége miatt. Lehet, hogy ezért próbálja ruhákkal és büfés szendvicsekkel kompenzálni és stabilizálni a társadalombeli helyzetét.

De Neked mindenféleképpen azt tanácsolom, hogy ne legyél ennyire megkeseredve, mert nincs is annál rosszabb, mint ilyen áron előnyt szerezni, hogy valaki beteg. Örülj, hogy élsz, van kezed- lábad, egészséges vagy. Az önbizalomhiányod és a problémádból leolvasható világtalanságod miatt pedig tudom ajánlani Szatmári Nóra 120 sorsformáló tipp című kis útmutatóját. Sok sikert!

2014. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Hát nekem pajzsmirigy túlműdösém van,és ha akarod akkor szívesen átadom neked!!!! És akkor annyit ehetsz amennyit akarsz!! Viszont dús hajról ne is álmodj,mert a hajad el fog vékonyulni és hullani fog! Szép szemekről se álmodjál ,mert azok meg ,mint a palotapincsiknek ki fog állni!! Jah és terhességről se nagyon álmodjál ,mert ezzel a betegséggel elég kockázatos! És azt is szokhatod hogy állandóan,mint a ló izzadni fogsz,télen és nyáron is!Ja és a vérvételeket meg a gyógyszereket amit naponta szedned kell ,azt is jobb ha megszokod! Hihetetlen vagy ,csak azért hogy ZABÁLHASS ilyen betegséget szeretnél? Pf.
2014. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!