Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj ha mindenki utál?...

Az baj ha mindenki utál? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Akàrhol vagyok, a suliban, kint "csavargok" vagy èppen itthon ûlök, mindig csak az van, hogy kapom a negativumokat az arcomba. Ha kint vagyok akkor mindenki egyedûl hagy, akkor a szûleim azt mondjàk, hogy legyek itthon többet, ha meg itthon vagyok akkor meg az a baj. Suliban pedig szavakkal ès màskèppen is fenyegetni szoktak... Nem tudom mièrt van ez, de segitsèget szeretnèk kèrni tôletek, mert màr nagyon egyedûl èrzem magam. Màr arra is gondoltam, hogy öngyilkos leszek, mert nem èr semmit az èletem, ès ugyis jön a kistesom (utànpotlàsom), ès nélkûlem könnyebb lenne a szûleimnek. A vàlaszokat elôre is köszönöm.

14/F


2014. ápr. 13. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom...de nem hiszem,hogy tudnék segíteni,én is hasonló helyzetben vagyok.
2014. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ilyen fiatalon ez még normális. Általában azokat bántják mindig, akikre irigykednek, csak mivel még fiatalok, nem fogják föl, hogy ez mennyire átlátszó. Úgyhogy legyél büszke arra, hogy bántanak, ebből az látszik, hogy mennyivel több vagy náluk. Az öngyilkosságot felejtsd el. Az még viccnek is rossz. Inkább keress magadnak olyanokat, akik kedvelnek és te is kedveled őket. Ez az, ami feldobja majd a kedved. Ne abból indulj ki, hogy xy vagy anyu-apu mit mond, hanem annak adj a véleményére, aki kedvel téged.
2014. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 kicsit meghatott amit mondtàl, igazad van :) Csak az a baj, hogy van 2-3 baràtszerûsèg az èletemben, de velûk nem tudok beszèlgetni ugy komolyan...
2014. ápr. 13. 20:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el őket. Keress olyanokat, akikkel tudsz. Nem lesz egyszerű, nemhiába mondják, hogy szerencsés az, akinek csak egy igaz barátot is talál az életben. De egy ilyen helyzetben neked szükséged lenne legalább egyre, mert különben csak a negatív energiák fognak emészteni, amit másoktól kapsz. Fel a fejjel. :)
2014. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bàrcsak ilyen könnyû lenne :)
2014. ápr. 13. 20:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy könnyű, de ez az egyetlen megoldás.
2014. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem baj az, inkább benned van a baj a felfogásodban. Én is ilyen voltam mint te, de pár év alatt sok minden változott. Idővel majd veled is ez fog történni.
2014. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#2 vagyok A felettem lévőhöz szólnék. Most pontosan melyikünk felfogása is a rossz?
2014. ápr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük miért hagynak egyedül majd megtalálod rá a megoldást. Ha suliban vagy és piszkálnak akkor szólj valamelyik tanárodnak. Sajnállak hogy ez történik veled. Nem szoktál senkinek beszólogatni?

15/F

2014. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nemnagyon, csak ha màr nagyon ideges vagyok
2014. ápr. 14. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!