Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mindenki csak a barátom...

Smiley18 kérdése:

Miért mindenki csak a barátom akar lenni?

Figyelt kérdés
Itt gondolok a fiúkra. Nem vagyok egy csúnya lány szépnek tartanak mások mégsem kellek senkinek! Miért van ez??

2014. ápr. 10. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Akkor mégsem vagy annyira szép :)
2014. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

hát. .vagy az, amit első írt, vagy az, hogy nincsen közös témátok, és/vagy a srác nem akar többet tőled, ami fakadhat abból, hogy nem tetszel neki testileg és / vagy lelkileg, vagy... hmmm ..

na mindegy.. én ilyesmire gondoltam.


De amúgy milyen a testalkatod? Normál, esetleg kicsit ducibb?

2014. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt lány ismerősöm aki szép is volt, de mégse kellett senkinek. Egy idő után mindenkinek szívta a vérét és belekötött mindenbe.

Ilyen barátnő nem nagyon kell senkinek....

2014. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Normál. Amúgy van témánk mert inkább fiusabb lány vagyok mint lányos. A fiú barátom is több.
2014. ápr. 10. 22:18
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Vagy nem tetszel senkinek eléggé, vagy valamiért mégsem vagy elég szimpatikus, vagy talán úgy gondolják, hogy kár próbálkozni nálad valamilyen okból kifolyólag.
2014. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy a srácok keresnek ribisebb lányokat, már bocsánat a kifejezésért.. lehet nem kell nekik olyan lány, mint te,mert még netalán egy szinten lennétek :)

Mondjuk szerintem ez alap dolog lenne pedig egy kapcsoaltban ,de hát... nem ez a norma.

2014. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Na jó, csak hogy érezd a törődést, nekem kellesz.
2014. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán félnek attól, hogy tönkretennék a barátságot veled.
2014. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
XD Mondjuk sokat nem írtál magadról, de szerintem az főnyeremény lenne, ha egy lány úgy fiús, hogy például érdeklik a kocsik, ilyesmik. :)
2014. ápr. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én pl azért akarnék csak a barátod lenni, mert van barátnőm :)
2014. ápr. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!