Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 13 éves szerelmi dolgok, nem...

13 éves szerelmi dolgok, nem értem. (lent folytatom) Tudnna vlaki segíteni ebbe?

Figyelt kérdés
Azt gondolom ha már kamaszodunk akkor minket is megszáll ez a dolog, hogy kapcsolat. De ennyire szerintem annyira gázak az osztálytársaim, hogy ilyen mindegyik csajok fiuk kockák nem jó velük lenni 1-2 normális van, de ilyen drámai kapcsolatokat kialakítani, h egyik pillanatba szereti másikba nem aztán dobja, EGYÁLTALÁN OSZTÁLYTÁRSSAL. Jó rendben én osztálytársakkal nem meg minden stb. De viszont én nem merem megtenni, hogy leszólítom, h van e kedved inni valamit mivan ha azt mondja nem? Nem tudom mivan velem? K***vára egyedül vagyok az ágyba is mindenhol. Valami randizós tanácsokat ne olyat lécci h ilyen sz@rokat stb. hanem mind1 lényeg SWAG-ok segítsetek rajtam pár tippel. Nem tom mi bennem a gond amugy, ha jönn egy szép lány az úton és az még annyit se csinál, hogy rám nézne, meg mi van ha többen vannak és nekem az egyik kell akkor. Ilyen tippeket kérek vagy valami. Felrobbanok ezektől a nyomi osztálytársaimtól már egyik mondja ezt másik azt, másik suliba nem mehetek, magántanuló a ****omnak mert mért ne. De annyira gázok, hogy én bújnék el helyettük. Ugorjak ki az ablakon áh kéne nekem valami rendes. Bárcsak szembe jönne holnap valami jó. Csak ennyit akartam ki mondtam amit kellett nem volt kinek majd ti segítettek remélem( NE HÜLYESÉGEKKEL LÉCCI)

2014. ápr. 16. 01:40
 1/3 anonim válasza:
Mit szeretnél konkrétan ? mert ez elég összetett de a lényeg ki maradt.. írj privátban ha gondolod mondd el mi a helyzet pontosan majd adok tanácsot ha tudok szerncsére jóval kinőttem már ebből a korból.
2014. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"lényeg SWAG-ok segítsetek rajtam pár tippel."

Szerintem ezek után hagyd a csajozást, töki.

2014. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nagyon SWAG vagyok ( [link] ) , csak nem tudom értelmezni, amit leírtál.
2014. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!