Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tanácstalan vagyok, mit...

Tanácstalan vagyok, mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom elszúrni a barátságunkat. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát.Van egy fiú,másfél éve tetszik,néha az az érzésem,hogy én is neki,néha az,hogy akkor se nézne rám,ha én lennék az utolsó lány a földön.Na,de a lényeg.A legjobb barátnőm közölte,hogy Z.(a fiú) milyen helyes,és,hogy rájött,hogy egyre jobban néz ki,és hogy bejön neki.(mármint a legjobb barátnőmnek Z.)És,hogy én amúgy is jobban járnék egy másik fiúval..Teljesen le voltam döbbenve..Most hagyjam,hogy rámásszon,szóljak neki,hogy ez nekem nem esik jól,vagy hagyjam a lányt a fenébe??::// HELP! 17/l

2013. szept. 16. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy párkapcsolati szakértő, de szerintem beszéld meg a barátnőddel, ha ő is nagyon akarja, és nagyon tetszik neki, arra lehet, rámegy a barátságotok. Szerintem lépj a fiú felé, mert lehet, hogy késő lesz!
2013. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Indíts a srác felé, vagy Zolika rövid úton a barátnődé lesz.
2013. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha a barátnőm megharagszik..?

Illetve én most haragszom rá,hiszen másfél évemmajd minden nap Zről ábrándozok...és ő ezt tudja pontosan..:( Dehát nem tilthatom meg neki,hogy bepróbálkozzon nála..

2013. szept. 16. 22:11
 4/5 anonim válasza:
Mond meg a barátnődnek h neked ez rosszul esik. Ha ezek után rahajt, akkor hagyd a fenébe a barátnődet és próbálkozz Znel. Majd küldj uzit hogy hogy alakult, kíváncsi vagyok ra!:)
2013. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát, ha összejön Z-vel, akkor az nem igazi barátnő:) amúgy most kb énis ilyen helyzetbe vagyok..:/ de nekedis rá kell jönnöd, hogyha ezt megteszi veled..az mnem legjobb barát:/)
2013. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!