Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik furcsán a...

Miért viselkedik furcsán a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem keres és ha találkozunk se mesél arról mi történik vele és engem sem igen akar meghallgatni. Kevés dologról próbál néha mesélni de arról is kevés ideig. Ha belekezdek abba hogy mi történt velem akkor vagy félbeszakít vagy kitalál egy kifogást hogy haza kell mennie mert nem ér rá. De ha viszont arról van szó hogy hülyeséget csinálok valami miatt akkor azt mondja hogy inkább írjak neki vagy hívjam fel mert ő meghallgat. Mi lehet a gond vele? Miért viselkedik ilyen furán? :(
2014. ápr. 17. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami családon belüli probléma, ülj le vele és beszéld meg. Ha pedig nem juttok semmire, várd, amíg magától elmondja.
2014. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akárhányszor próbáltam rákérdezni mindig csak annyit mondott hogy semmi baja ..
2014. ápr. 17. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Élőben, nyugodt körülmények között is próbáltam már megkérdezni?
2014. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*próbáltad
2014. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen :(
2014. ápr. 17. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Akkor várj.
2014. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!