Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy nem foglalk...

Miért van az, hogy nem foglalkoznak velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nem szeretnek.. De nem foglalkozik velem senki :/ 15/F. Én ismerkednék szívesen, de mások nem szeretnének :/ Látom pl. askon is, hogy mennyit beszélnek egymással a "barátaim" míg nekem 2 havonta 1x jön 1 kérdés. Suliban azért foglalkoznak velem, de az a baj, hogy engem sehova/soha nem hívnak, egymást meg mindig. És ha én hívok valakit (aki kb. velem egykorú), akkor nem ér rá. A külsőmön semmi kifogás.. Általában megkérdezem, és mindig 10/8-at mondanak a lányok. Lányok válaszát kérem, akár priviben is.

2014. ápr. 17. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Várj egy kicsit. Lányok vagy fiúk nem foglalkoznak veled? Egyébként sz*r helyzet, legtöbb esetben nem az egyén a hibás. Azért részletek küldhetsz priviben :)
2014. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
senki :/
2014. ápr. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!