Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek boldog barátok...

Hogyan legyek boldog barátok nélkül? 17/f

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, és sosem voltak. Családom számára is közömbös vagyok, nincs semmi kikapcsolódásom emberek közt. Szorongok váratlan helyzetektől, és pánikolok, ezért mostmár még nehezebb ismerkednem. És így rengeteg dolog kimaradt az életemből, ami már évekkel ezelőtt általános lett volna bárkinek.


Tudnátok valami tanácsot adni? Nagyon magányos vagyok, főleg most szünetben. És beszélgetnem sincs kivel, nagyon rossz. Esetleg mivel töltsem az időmet?



2014. ápr. 17. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ha élőben nem megy az ismerkedés, szerezz barátokat az interneten!abból később személyes barátság is kialakulhat! :) 18/l
2014. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ne aggódj, ami kimaradt, lehet, jobb is, hogy kimaradt :)

Viszont ez nehéz dió, és emellett ismerős helyzet nekem is. Tavaly éreztem így, suliváltás sokat segített. Időtöltésnek tudom ajánlani a zenét, ha szereted. Nem tudom, miket szeretsz csinálni, kézműveskedés, vagy akár megtanulhatsz táncolni/gitározni internetről (utóbbihoz persze előbb venni kell gitárt:D) Írhatsz egyébként, ha gondolod :)

2014. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem hiszem, hogy jobb, hogy kimaradt: közös programok, lelkileg segítség, nevetés, ölelés, szeretet... minden.

2014. ápr. 17. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el sportolni? Ha el jársz valamilyen sportra akkor jól érzed magad és emberek között vagy. Szerintem akkor barátokat is tudnál szerezni.
2014. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátok nélkül sehogy, legalábbis ha elrejted a szívedet, sehogy. Nyiss az emberek felé.
2014. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csajozz be vagy szerezz barátokat, külömben nem fogsz boldog lenni
2014. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!