Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Feljelenthet zaklatásért?

Feljelenthet zaklatásért?

Figyelt kérdés
van egy lány csak netről ismerem akinek lájkoltam a képeit (nagyon szexi képei vannak és szép vonzó csaj) ezért letiltott én meg csináltam másik fbt és ler*bancoztam ő meg az anyámat... le is hordtuk egymást mindennek... ez már 8 hónapja volt...közbe skypeon beszéltem vele aztán 2 hónapja kibékültünk fel is oldotta a tiltást fbn de most letiltott ugyanezért... megint csináltam utána fb profilt és jelölgettem meg írtam neki hogy oldja fel... ő meg sérteget,oltogat,rágalmaz ahogy csak tud de én nem viszonoztam ezt... próbáltam kibékülni vele de nem akart és most azt mondta feljelent zaklatásért meg amiket korábban írtam neki mikor összevesztünk... mondta hogy szólt ismerősének is... kérdeztem utoljára akar e békülni ő azt írta nem. én utána mondtam neki békén hagyom és tiltson le mindenhonnan.... ha annyira nem akar békülni és ne húzzon... már párszor eljátszotta... több helyen is fent van.írtam neki ha nem akar kibékülni 4x is mindig láttam hogy elolvasta de nem tiltott aztán 5xre is írtam akkor letiltott. de csak fbről pedig írtam neki hogy mindenhonnan... van neki askfmj... azon küldtem neki ajándékokat névtelenül de ő tudja hogy én küldtem írtam is neki de nem reagált arra de az ajándék ott van nem törli ki... feljelenthet így hogy elfogadta az ajándékokat?

2014. ápr. 18. 20:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hát pl hogy miért nem törölt le mikor direkt írtam hogy mindenhonnan...
2014. ápr. 18. 21:27
 12/21 anonim ***** válasza:
nem mindegy az neked? ... ne nézz felé sem
2014. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem is akarok most úgy teszek direkt hogy nemérdekel
2014. ápr. 18. 21:29
 14/21 anonim ***** válasza:

neken van olyan ribi, aki felvett, szinte mindig irt, ma zavaro volt, se szo se beszed eltunt, szoltam csajisminek nezze meg, na mi van, kapcsoltba vkivel...

azert ez igy kisse pofatlan, o is meger 1 elkuldest a 3.14 szulobe :D

2014. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

"nem is akarok most úgy teszek direkt hogy nemérdekel"

Ne úgy tegyél, hanem felejtsd el! Istenem, tényleg ostobák országa ez.

2014. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
az érdekel csak hogy 8 hónappal ezelőtti dolgokért feljelenthet e ha azóta már kibékültünk
2014. ápr. 20. 12:58
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan ez a mai színvonal? Lájkolgatjuk egymás képét, ráadásul idegenekét is?! Utána meg nem hagyjuk békén és be vagyunk szarva, hogy feljelent? Atyaúristen! Rossz korba születtem.
2014. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 bumbi02 ***** válasza:
Kérdező, fogd már fel, hogy ilyenért a kutya se jelent fel, no meg valószínüleg a lány már rég elfelejtette a 8 hónappal ezelőtti "ügyet". Nőjj már kicsit fel. Már 14 évesen is tudhatnád ezeket, 10 évesen meg még nem kéne gép előtt ülni.
2014. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én már az elején elakadtam: Megharagudott és letiltott csak mert lájkoltad a (gondolom szokásos magamutogató r.bancos) képeit?? Hát nem azért mutogatják magukat az ilyenek, hogy folyassák rájuk a nyálukat?
2014. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
így van azóta is ilyen képeket rak ki ha annyira félne a zaklatástól pont hogy nem ilyen képeket kellene kirakni volt amin a mellbimbója is kilátszott meg ilyen fehérneműs bugyis képei is voltak de azokat már törölte egy ideje
2014. jún. 15. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!