Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, az érzelgős fiúk...

Lányok, az érzelgős fiúk gyengék, taszítóak? 17/f

Figyelt kérdés
Ha egy fiú érzelgős, és szüksége van a lelkizésre az negatív számotokra? Vagy találhat magának egy ilyen fiú is barátot?

2014. ápr. 21. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
legjobb! dehogy ciki, minden csaj erre vágyik, jobb mint a kétszínű barátok. kincset érsz, sehol nem találni ilyen sűrűn! :)
2014. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a szart nem taszító...persze, hogy az még ha a többség nem is ismeri el (tisztelet a kivételnek) Arra jók az ilyen fiúk/férfiak, hogy a bánatotok ki legyen sírva nekik, de mivel ilyen a természetük könnyebben is szeretnek meg valakit és ott meg már megvan lőve az egész...
2014. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy amit ti fiúk ilyennek gondoltok, az valójában egy rinyálós kislány.
2014. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos senkivel sem találkoztam még, aki értékelte volna.
2014. ápr. 21. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Még én sem...
2014. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha 3 évvel idősebb lennék én értékelném
2014. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Értékelik, csak inkább lelki szemetesnek, mint barátnak(tisztelet a kivételnek).

És ha bunkó a csaj, miután meghalgattad és segítettél neki, már nincs rád szüksége, szóval kedvesen elküld a fenébe.

2014. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem ennyire fekete fehér!


Nézd meg az alábbi két példát és döntsd el magad, melyik karakter érték és melyik taszító.


A)

Céltudatos ember. Tudja mit akar az életben, meg is tesz érte minden tőle telhetőt, de emellett nem beképzelt, tisztelettel fordul mindenki felé, (aki nem viselkedik annyira nagyon tolerálhatatlanul, hogy ezt lehetetlenné tegye) ezáltal jól kommunikál az emberekkel és megértő társ tud lenni. Természetesen mint minden embernek, neki is vannak érzései, és ha igazán nagy bánat éri, nem szégyell azok előtt sírni, akik közel állnak hozzá.


B)

Mindig azon gondolkozik, hogy a világtól miért nem kapja meg azokat a dolgokat, amik szerinte alanyi jogon járnának neki. Képtelen küzdeni, hogy elérjen valamit, ezért nem is ér el semmit, végül pedig utálja a világot és utálja önmagát. Folyamatosan keresi azokat az embereket, akiket az önsajnálattal traktálhat és kicsikarhatja belőlük a dicsérő szavakat. És ilyen megnyilvánulásokat remél: "te fel mered vállalni az érzéseidet ezért érték vagy. és igazad van, a világ volt szemét veled, nem ezt érdemelted, nem volt szerencséd, te ettől még egy nagyon értékes ember vagy" így menti fel magát a saját életéért való felelősség alól.


Szerintem érezhető a különbség.

2014. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Belőlem fél év aktív ismerkedés után kiölték a lányok a romantikát, és az érzelgést. Addig se volt rá szükségem, de alapból romantikus alkat vagyok, úgyhogy muszáj volt változnom.


Jobb ha tudod, lehetsz akármilyen magabiztos, céltudatos ember, a lelkizés lealacsonyít a lányok szemében.

2014. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, csak ne essünk túlzásokba mert én egy igen érzelmiminimumon állok :D


16l

2014. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!