Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen taszítóak a mai...

Miért ilyen taszítóak a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés
Minden a külsőségekről, pénzről szól náluk. Annyira szánalmasak. Én marha még pár éve hittem, kerestem a megfelelő lányt, de ma már látom, hogy nem is létezik olyan... Csak a testük van, dugáson kívül másra nem is jók. Szomorú vagyok, jobban éreztem magam, amikor még hittem a mesékben. De mivel nincsenek így marad a magány. Megfelelő láyn nem létezik, mind csak az egóját fényezik, kegyetlenek, felszínesek, imádják kínozni, kihasználni a fiúkat. Nincs olyan lány, aki a testén túl érne bármit is. Egy nagy nulla mind.
2014. ápr. 8. 21:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

sebaj, kígyót még tarthatsz

ja hogy annak nincs puncija? szomorú :(

2014. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas, rosszindulatú, általánosító kérdés.
2014. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
sajnálom, biztos sok csalódás ért :(
2014. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt látom,de nem utálom őket.Hinni kell,hogy ők mégsem ilyenek.A szerelem ezt teszi velem most.Tudom,h egy ribizli,meg egy kis plázacica,de akkor is őt szeretem,s nem csak amiatt mert k.urvaszexi!Van a személyiségében valami kedves naivitás,nőies tisztaság,ami néha felszínre kerül.Aztán sokszor csalódom benne,szinte minden nap,de hiszem,hogy tetszem neki és h észrevesz egy visszahúzódó fiút.A lányok 1%-a olyan ami főnyeremény.Kb a harmada tényleg értéktelen k.urva.
2014. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Akkor legyél meleg, mi lányok úgysem érünk fel hozzád, majd a fiúk ápolgatják a szívecskédet. Legalább nekünk egy kreténnel kevesebb gondunk lesz.
2014. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
69%
Hat ez egy kicsit serto... :( Ennyi erovel mondhatnam azt is, hogy miert ennyire b*uzisak a mai fiuk! De vannak kivetele, ahogyan a lanyoknal is vannak!(igaz a fiuknal tobb a kivetel, de nem baj..) Nem minden lany olyan, amilyennek mutatjak makat! Lehet valaki szep es stlusos, de normalis is egyben! Nyisd ki jobban a szemed, es megtalalod a szamodra nem taszito lanyt!
2014. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

#1-es majdnem megfulladtam miattad! :D

A kérdésre annyit mondanék, hogy van benne igazság, ezt már én is tapasztaltam, de azért ne tagadjuk le a vékony kivételt! Tudom, hogy nem hiszel a mesékben, de vannak rendes lányok is! Valahol!

2014. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon sok ilyen kérdés van, különböző férfiak teszik fel! Ezen el kellene gondolkoznia a lányoknak a dobálózás helyett...
2014. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne általánosítani.Tény,hogy sok a ri.banc,de azért akad rendes lány is.Csak lehet őket pont nem veszed észre.
2014. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!