Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Lányok, titeket zavar, ha egy fiú érzelmes?

Figyelt kérdés
Zavar, hogyha egy fiúnak szüksége van az érzelgésre, lelkizésre, ölelésre, puszira és hasonlókra, barátságban ill. szerelemben külön-külön is érdekelne :) 17/f

2014. febr. 17. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Itt nemet írnak, az életben másképp alakul...:)
2014. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok őszintén :) Névtelenül is mehet, nem értem miért hazudnának.
2014. febr. 17. 18:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavar. Szerintem jó is, mert ritka:)
2014. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem,nem,nem! Semmi képpen sem!! Én olyannal szóba se állnék, aki nem érzelmes!!
2014. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Én kifejezetten örülnék, ha találnék ilyen fiút! Nagyon ritka sajnos..:(
2014. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. :) Én folyamatosan az ellenkezőjét észlelem.
2014. febr. 17. 18:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátságban zavarna, a lánybarátaimmal sem tudtam sosem érzelmesen viselkedni. Barátságba nekem a beszélgetés oké, érzelgés, lelkizés, egymás tapizása és hasonlók nem.


Szerelemben pont ez a jó, ha érzelmes, és nem csak beszélgetni tudunk, hanem a többi dolgot is jól esik a barátommal csinálni.

2014. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha a fiú érzelmes. (:
2014. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Nem volt eddig túl széles a baráti köröm, főleg nem lányokkal, de eddig úgy érzem mindenkit taszított. Ezért vagyok kíváncsi :)
2014. febr. 17. 19:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy határ. Én alapvetően csak egy érzelmes fiú mellett tudom elképzelni magam, de nagyon sok olyan srácot ismerek, akik túlzásba viszik, és éppen ezért el sem tudnám képzelni, hogy bármikor is együtt legyünk. Nem tudom melyik kategóriába tartozol, de nagyon sok érzelmes fiú már-már fojtogat a kapcsolatban, és a legtöbb lány ezt nehezen viseli, úgyhogy ebből is fakadhat. Más kérdés, hogy a taplókért is sokan rajonganak, de szerintem legtöbben valahogy az arany középutat próbálják megtalálni :)
2014. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!