Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet barátokat szerezn...

Hogyan lehet barátokat szerezni interneten?

Figyelt kérdés

A környezetemben nem igazán találok olyan embereket akikkel barátkozni lehet, ezért sincsenek barátaim. Van 1-2 de velük se tudok sok mindent megbeszélni. Hiányoznak beszélgetőpartnerek de nem tudom, hogy hol és hogyan lehet barátkozni neten hobbi nélkül. Régebben többször is szereztem de akkor még más világ volt. Nem mintha most olyan öreg lennék :D

Nem szerelmet akarok keresni.

17/L



2014. ápr. 23. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte sehogyan, legalábbis nagyon nehéz interneten, a tapasztalataim alapján.
2014. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mik az érdeklődési témáid? Kötetlenül és ismeretlenül tényleg nagyon nehéz! Valami fogockodó kell indulásnak!
2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első körben ha van valami hobbid annak kéne utánanézni.Én pl szeretek motorozni,facén is van több csoport amihez tudtam csatlakozni sok ismerősöm van innen ,vannak klubbok ahova csatlakozni tudok innen is vannak barátok,vannak oldalak amik kimondottan csinálnak közös gurulást,bográcsot stb stb

Szóval Neked is ha van ilyen hobbit pl ha szeretsz túrázni akkor van egy csomó magazin,fórum stb hirdetnek egy csomó túrát ott lehet is ismerkedni is ,ha nem is szólsz máshoz valaki bizti hozzád fog szólni.

Mellesleg sulis vagy,menj el fakultációra ,sportolni,Ne tunyulj itt a gép előtt mert ezzel csak az idődet pazarlod és amíg a gép előtt vagy addig soha nem fog veled történni semmi!

2014. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos: nem itt.
2014. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha igényes vagy, gyakorlatilag sehogy. se máshol. főleg nem hobbi nélkül(nincs hobbid?).


ma már tényleg más világ van, mint pár éve, más a kínálat, másak az emberek igényei. a fiúk csak szexet akarnak majd tőled akkor is, ha "csak barátkoznak", a lányok meg kihasználnak majd "barátkozásból". aki nem ilyen, az meg messze lakik tőled, tehát valós kapcsolatod nem lesz vele.


próbálkozhatsz, csak ne éld bele magad.


az emberek többsége magányos, és hiányzik nekik valami, de nem tudják, hogyan lehetne ismerkedni, és nem nyitottak egymásra, de nem is bírják egymást konfliktusok nélkül, illetve nagyon unalmas, fantáziátlan személyek.

szerintem jobb kiépíteni a lelki békéd, mint emberek után kapkodni.

2014. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!