Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én csinálok valamit roszul?...

Én csinálok valamit roszul? Vagy túl naiv vagyok?

Figyelt kérdés

Van/volt egy barátnőm nagyon jóba voltunk, nyáron mindig közös programjaink voltak, mindent megbeszéltünk, azt is ha a másik olyat tette ami a másiknak nem tetszet.

Aztán elkezdődött az iskola még akkor is minden rendben volt de aztan volt egy osztálytársunk és ő vele is jóba lettünk. De mostanra mar teljesen úgy érzem hogy ki vagyok zárva, teljesen meg vannak nélkülem mindenhova együtt mennek stb amit régen mi csináltunk és kicsit roszul esik hogy így el lettem felejtve én szúrtak el valamit?

Am a lány ak közénk ált mindig érezteti velem hogy én ott fölösleges vagyok stb de amikor nincs ott a barátnőm akkor nagyon jól el vagyunk és ez ugyanúgy fordítva ha nincs ott a lány akkor a barátnőmmel is nagyon elvagyunk.

A másik az hogy a barátnőm se igazán tudom követni. Elmondja nekem mindenek a lányt stb eközben meg engem is kibezsélnek ők ketten.

Mar egyre úgy érzem hoyg fölösleges vagyok és kicsit szomorú is mert nagyon jóban voltunk és én teljesen meg bíztam benne és rajta kívüli senkivel se voltam anyira jóban.

A másik hogy nem tudom " elfelejteni" a barátnőm hiába próbálok tőle elszakadni valahogy soha nem megy mikor úgy jóba vagyunk mint régen örülök stb de aztan utana megint pofára esek.

Szoval bennem van a hiba? Ez szimpa féltékenység és csak bemesélem magamnak?

14/L



2014. ápr. 24. 18:31
 1/3 anonim válasza:

Ez a lány aki a barátnőd, ne haragudj, de csak kihasznál téged. Folyton folyvást beetet téged, el kell őt felejtened. Áll a sarkadra, nem lehet hogy éppen úgy játszadozzon veled ahogy akar. Ő nem egy igaz barát. Lecserélt erre a lányra, és épp mikor kedve szottyan akkor veled szórakozik. Hát te is legyél ugyanilyen, és barátkozz másokkal, és ne törődj vele, ha ő sem foglalkozik veled. Ne legyél összetörve, inkább keress más társaságot!

Sajnálom hogy ezt mondom, de persze nem is muszáj megfogadnod.

2014. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod és teljes mértékben igazad van!
2014. ápr. 24. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia tudom régi kérdés,de mi lett a vége a storynak?
2022. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!