Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen kétségbe vagyok...

Már teljesen kétségbe vagyok esve. Mit csinálok roszúl?

Figyelt kérdés
Levente(1éves)teljesen kezelhetetlen.Létrára,kapura felmászik,szökik,állandóan hisztizik mindenkit beleértve gyereket is megharap,beleragad a hajába.Egyszerűen nem hallgat a nem re a dádára a nem szabadra.Sőt képes a szemembe röhögni.É tovább rendetlenkedik.Nem segít a kézre popsira csapás sem a felemelt és a higgadt hangsúly sem.Bántja a gyerekeket is.A játékai nem kötik le.Inkább használati tárgyakkal játszik pl szerel,vagy a zárba illeszti a kulcsot stb.Az alvás is katasztrófa sokszor felkel még.És nehezen is alszik el.Az étel néha belekel szuszakolni.Első gyerek.Nem tudom én rontottam e el,vagy léteznek ilyen öntörvényű,akaratos gyerekek??
2013. júl. 20. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem csinálsz rosszul szerintem. Vannak ilyen gyerekek.. az enyém még pici, nem tudom, Ő milyen lesz később, de az ismeretségi körömben van egy mostmár 4 éves kisfiú, aki pontosan ugyanezt tudta kicsinek produkálni, amit Te is leírtál annyi különbséggel, hogy Ő nem bántott senkit. Viszont egy ördögfióka volt.

Mostanára egy jól fejlett, okos, eleven nagyfiú, aki képes elfoglalni magát, de egyedül nagyon keveset van el. Már javult a helyzet ugyan, de sosem lesz az a nyugodt gyermek.

Tudom, hogy ezzel, hogy nem vagy egyedül nem tudtam segíteni, de remélem kitartasz.

Arra gondoltam, hogy apukára sem hallgat? Sok gyerek nem veszi komolyan az anyját, de hátha ha apa fegyelmez, akkor a gyermekkel is könnyebb. Persze következetesen, ha valamit ígértek neki (büntetést, jutalmat), akkor az legyen úgy.

Ezt dobta a gép számodra, de hidd el, később azért könnyebb lesz (legalábbis jó ezt hinni:)).

2013. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rá kell jönnöd a probléma gyökerére, de erre csak is te tudsz. Illetve próbálj találni neki olyan programot, foglalkozást, ami leköti, és már akár 1 éveseknek is ajánlott. Egy kis energiabomba lehet. :)
2013. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Apuka külföldön dolgozik:minden rám hárúl.Most nyárra eljöttünk mamához hátha itt könnyebb lesz,de szinte még rosszabb.Panelból-kertesbe jöttünk.
2013. júl. 20. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Először az alvást kell rendbe tenni és akkor magától jobb lesz minden.
2013. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!