Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok tudnátok tanácsot adni...

Lányok tudnátok tanácsot adni nekem hogy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedés során találtam egy számomra vadidegen,csinos lányt. Elkezdtem a beszélgetés kezdeményezését de elején hidegen hagyta a csajszit , majd 1 hét múlva ő írt rám és ettől kezdve nap mint nap beszélgettünk gyakran reggeltől estig. Egymás számára teljesen idegenek voltunk mégis úgy elbeszélgettünk mint akik személyesen is ismerik egymást több éve. Beszélgetés során próbáltam némi humort,"baráti kötekedést",és enyhe bunkózást bele vinni a beszélgetésekbe amire vevő is volt a"kiszemelt". Pár napja személyes találkozót,randit megbeszéltünk ,első perctől kezdve hülyéskedtünk,beszélgettünk egymással mint akik ismerték volna mindig is egymást. Kocsikáztunk is,csavarogtunk és mindvégig be nem állt a szánk ,kedvenc csokoládéjával is megleptem. 3-4 óra hosszát voltunk együtt és a randi végén úgy váltunk el hogy találkozunk még többször is, de miután hazamentem és írtam neki 360 fokos fordulatot vettek a dolgok mert teljesen rideg volt velem szemben ,azt mondta hogy tök jó fej vagyok, jó vagyok nála.... de mint barát! Nem tudott választ adni arra hogy miért csak barát? Mit csináltam rosszul vagy mi bennem a hiba? Édes mindegy hogy személyesen,barátokon keresztül,baráti társaságokon keresztül,interneten ismerkedek de mindnek ez a vége és nem tudom miért, mit csinálok rosszul,mi a hibám? Korrigálni akarom mert ez nagyon elkeserít hogy így jártam minden barátnőmmel,barátnőjelölttel

Változni akarok!! Adnátok tippeket,tanácsokat hogyan tegyem? 22/F



2014. márc. 13. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnyerted a belsőddel, de a külsőddel nem, nekem ez jutott elsőre az eszembe.
2014. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem jössz be neki. nem vonzódik hozzád. 22l
2014. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az jutott eszembe, hogy külsőleg valszeg' nem vagy a zsánere, belsőleg viszont szimpi vagy neki, ezért csak barátként tud rád tekinteni.
2014. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az internetes ismerkedésnek ez a hátránya, az első benyomás mindig a személyes találkozáskor történik, és ez a döntő. Nem működött a kémia. De olyan nincs, hogy egy lánynál sem, akivel kapcsolatba kerültél. Szóval valami van, amivel ezt váltod ki, vagy okozod magadnak sorozatban. Hogy mi ez, arra neked kell rájönnöd.
2014. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csajozási tanácsot sose csajoktól kérj. Ők nem tudnak csajozni.

Nem jöttél be neki mint pasi, ez van. Lépj túl rajta, és térj rá a következőre.

Még egy fontos dolog: ne fogadd el a baráti ajánlatot, nagyon méltatlan. Ugye nem akarsz azok közé tartozni akik a nők barátzónájában senyvednek lelki szemetesládaként?

Egyébként melyik oldalon csajozol?


32F

2014. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat,lehet igazatok van de Több képet is látott rólam én is róla így eleve ha nem jövök be neki nem történt volna meg ez véleményem szerint. Egyébként Facebookon ismerkedtem meg vele
2014. márc. 13. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem lett beléd szerelmes. Kedvel, szimpatikus vagy neki, de semmi több. Hogy mért nem szerelmes beléd, azt nehéz lenne megmondani, még neki is. A szerelem elég kiszámíthatatlan. Nem te vagy a hibás, csak nem te vagy neki az igazi. De barátságból még könnyen lehet szerelem...
2014. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tessék némi fejtágító:


Miért ne maradj barátzónás:


[link]

2014. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" de miután hazamentem és írtam neki 360 fokos fordulatot vettek a dolgok"

Azaz minden ugyanúgy maradt..? :DD

2014. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem biztos,hogy a külsőd volt a gond.

milyen gyakran érintetted meg?

megfogtad a kezét?

átkaroltad viccesen akár?

spontán puszi?

csók?

ha ezek nem voltak,akkor teljesen jogos a csaj részéről az lcsb,mert a viselkedésed ezt mutatta neki,hiányzott az érintés,a testi kontakt.

ennek folyamatosan jelen kell lennie és nyomulni finoman,ezzel a határait is be tudod lőni,hogy hol nyom féket,ha nyom.

ha nem olyan a randi,hogy abból egyértelműen érezhető,hogy ő a nő,te meg a férfi,akkor is történhet ilyen,mert vihorászni meg mászkálni a barátnőivel is tud.

ez a lcsb-legyünk csak barátok-meg nem egy tragédia.

azt kell rá írnod-hogy de jó,hogy ezt írod,mert én is ezt érzem,tiszta jó fej vagy-aztán főljön ő is a levében,te meg levonod a következtetést,hogy az első randin alkalmazott taktikád-vagy nem létező taktikád-befuccsolt.

de ha mimózáskodsz,követelőzöl,akkor nem tudsz kompenzálni a 2. randin,ami persze,mint baráti találkozó van felvezetve.

ez meg,hogy magyarázatot vártál tőle,hogy miért,full balfék húzás volt,mert egyértelműen mutatja neki,hogy ácsingózol utána.

2014. márc. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!