Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17-18 évesen hogyan lehet...

Bratilla kérdése:

17-18 évesen hogyan lehet barátokat találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, nyáron töltöm a 18-at. Az a problémám, hogy bár sok emberrel jóban vagyok, nincsenek olyan igazi barátaim. Inkáb csak kedves ismerősök, főleg az osztálytársak közül. Általános iskolában sok barátom volt, de mivel én nem azok iránt a dolgok iránt érdeklődtem, mint ők, nem jártam bulizni, meg a szüleim is sok mindentől eltiltottak, így lassan elhidegültünk egymástól és ma már egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot.

Az a problémám, hogy szerintem tényleg mindenkinek van már "legjobb barátnője", így mindenkinek csak a sokadik lennék. A 18. szülinapomat viszont már nem akarom egyedül tölteni. Mit tegyek?


Köszönöm előre is!


2014. ápr. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ismerkedj :D bulik, rendezvények , bárhol lehet találni emberkéket ;D
2014. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
gyere velünk bulizni!
2014. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán senki sincs, akit el tudnál hívni szülinapozni? Mert ha ennyire szeretnéd, biztos találsz valakit magad mellé... bár ha engem kérdezel, szerintem erre ne stresszelj rá. Rengetegen ünneplik egyedül, esetleg 1-2 fő társaságában a születésnapjaikat.
2014. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetbe vagyok. van 2 barátnőm de nem olyan legjobb barátnős a dolog. és én is szeretnék egy legjobbat. aki rpzinte már testvér olyan jóba lennénk, és mindent megoszthatnánk egymással. én sem vagyok bulizós fajta.
2014. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz fiúkkal
2014. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Járj társaságba,ismerkedj meg új emberekkel.Ez az egyik legjobb módja annak,hogy barátokat szerezz.Kívánom,hogy előbb-utóbb találj magadnak egy igaz barátot!
2014. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne hidd azt, hogy senki nem jár abban a cipőben mint te. Nagyon sok ember van, aki szintén magányos. Nekem jelenleg egy ember van, akit a barátomnak nevezhetek. Nem mondanám azt, hogy a legjobb barátnője vagyok, és azt hiszem nála nem is létezik ilyen, hogy legjobb barátnő, mert ő nem tesz különbséget a barátai között és ez így jól van. Ennek ellenére én is szeretnék még barátokat szerezni, mert úgy érzem, hogy nem csak rajta kéne lógni állandóan. Szerintem 18 évesen még rengeteg lehetőséged lesz a barátkozásra, hiszen hamarosan dolgozni is fogsz, az osztálytársakat pedig nemsokára felváltják a munkatársak. Ha meg továbbtanulsz, akkor is új közösségbe fogsz kerülni. Szóval ne aggódj, biztosan találsz majd valakit!:) Régebben én azt hittem, nekem soha nem lesz igaz barátom, aki tényleg mindig mellettem áll, mert kicsit zárkózott és félénk vagyok, mikor még nem ismerek valakit. Eddig csak kétszínű "barátaim" voltak, de velük megszakítottam a kapcsolatot és most csak egy van, de ez nekem mindennél többet ér.:) Amúgy a családdal nem tudod tölteni a szülinapod?


18/L

2014. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!