Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is nehéz igazi...

Szerintetek is nehéz igazi barátokat találni?

Figyelt kérdés

Nekem kevés barátom van. És néha elég egyedül érzem magam.

Szeretnék új embereket is megismerni, de nagyon nehéz. Mert a meglévő csoportok nem mindig fogadnak be új embereket könnyen. És mivel nem járok nagyon sehova, mert nincs kivel, nehéz egyáltalán társasági életet élni. Csupán annyi, hogy nem vagyok egy agyon iszom meg bulizom magam típus. persze én is megyek, meg mennék....

más is van így ezzel?

22/L



2013. aug. 3. 15:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%

Ajajj, de meg hanyan vagyunk :)

En mar megszoktam, hogy mindent egyedul csinalok, jo nekem ez igy :)

25/L

2013. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

1.Legyél lazább,közvetlenebb.

2.Azt mondtad kevés barátod van.Ha az a kevés elhív valahova partizni,vagy csak egy kis iszogatásra,mondj igen,nagyon sok embert lehet akár egy este alatt is megismerni,és van akivel tartós is marad a barátság.Tapasztalatból mondom.Amikor másik suliba kerültem alig volt ismerős/haver a környéken,elkezdtem szórakozni járni azokkal akiket ismerek,és a fél várost megismertem így.

2013. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Olyan gáz, hogy akiknek nincsenek barátai azok jó messze laknak egymástól. Minden nap ugyanezzel a problémával szembesülök. Mennék, de nincs kivel. Tegnap is mentem, a program rossz volt, beszélgettem volna de senkihez nem tudtam szólni. 23/F, Kecskemét
2013. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül, de rengeteg jó oldala van
2013. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen barátkozok, de nincs ezzel semmi baj. :) amúgy azt vettem észre, hogy mikor egy kis településen laktam ott sokkal könnyebb volt barátokat találni, most meg, hogy nagy városban élek, ahol csomó ember van, sokkal nehezebb. Bár lehet, hogy ez csak rám igaz. :D
2013. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se könnyű a dolgom, a barátaim nagy része már családos, velük találkozni már csak negyedéves intervallumokban tudok.

Kollégák is más városban élnek, illetve nekik van saját brancsuk, egy csapatépítő estét se egyszerű összehozni.

Ilyenkor nyáron a legrosszabb, mennék Balatonra, akárhova, de egyedül nem túl élvezetes.

2013. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz. Nekem talán 1 igazi barátnőm volt, ha így visszagondolok, az is még általános iskolában.

Az összes többinek csak addig voltam jó, míg benne voltam minden buliban, le tudtak nyúlni bagóval, fizettem a piát, amit eredetileg felesbe vettünk volna, csak nálam nagyobb pénz volt, szóval én fizettem ki, ők meg utána "elfelejtették" odaadni a felét.

Mikor mondtam, h én már 2 hete nem dohányzom meg nem mentem velük buliba, mert nem 2-esekkel akartam átcsúszni az érettségin, le voltam ejtve.

Szóval érdekbarátokból elegem lett, azóta nehezen engedek közel magamhoz embereket. Nem szeretem, hogy a legtöbb csak ki akarja használni a másikat.

És én mennék szórakozni, sétálni csak nem ilyenekkel.

Vagy akár átugrani egymáshoz egy kávéra, vagy beülni valahová, de nincs 1 normális barátnőm se sajnos. :-(

22/N

2013. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Leírnád, hogy merre felé laksz? Ebben az esetben ez sokat számít. (Budapest, Budapest környéke vagy Budapesttől nagyon távol?)
2013. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.15/F
2013. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

7 Pont ugyanez a helyzetem. Addig volt társaságom, amíg eljártam velük bulizni, meg szétcsapni magam minden hétvégén. Viszont amióta elment a kedvem attól, hogy az legyen a szórakozás, hogy talaj részegre iszom magam, akkor már el is voltam felejtve. De engem legalább nem tudtak cigivel és pénzzel lehúzni, mert sose volt:D Viszont érzelmileg annál inkább, ugyanis én voltam a helyi szeretetszolgálat. Most már inkább utálatszolgálat vagyok, mert nem állok szóba ilyen emberekkel.


Én is igyekszem ismerkedni, de nem olyan könnyű dolog ez, hiába van olyan sok magányos ember és hiába írogatok mindenkinek, vagy megyek oda hozzájuk. Ahhoz azért szerencse is kell, hogy olyan embereket találjak, akikkel összepasszolunk és jól tudunk együtt szórakozni. Hát eddig ilyen szerencsém nem volt és ez talán az én hibám is, mert nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel. Viszont már eljutottam arra a pontra, hogy már egy buta barát is megfelelne, akivel alig lehet beszélgetni valamiről, csak legyen valaki. Mindegy, csak ne legyen rosszindulatú és lehúzós...Amúgy én se járok sehová, mert egyedül nincs kedvem. Megpróbáltam, többször is, de egy nagy unatkozás lett az egészből és keserű szájízzel mentem haza, amiért úgy éreztem, hogy nem volt elég tartalmas a napom. Úgyhogy maradtak a szőkenős programok, amik leszívják az agyamat: vásárlás.

2013. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!