Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem ha hanyagol...

Mit kellene tennem ha hanyagol a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom. Fiú lány barátság. 13 éve vagyunk jóban de nagyon. Szinte már a testvérem. Mindent elmondunk egymásnak. Elég nehéz időszakon ment keresztül, de azt úgy ahogy megoldottuk. :) Elég sok szerelmi csalódás érte. De tényleg nagyon sok. Most egy ideje van egy barátnője. Értem én hogy örül neki és sok időt szeretne vele tölteni és rám nem marad annyi. Ezért nem is haragszom rá. Nagyon fáj, de megértem. Amikor komolyabban összeveszett a lánnyal bocsánanot kért amiért hanyagolt. Később kibékültek ès ugyan az van mint eddig. Hozzám sem szól, nem keres, ha meg én keresem akkor nem ér rám...

Azt nem értem hogy a lánnyal állandóan vitatkoznak, és fájdalamat okoz neki mégis vele van helyettem...

Most mit kellene csinálnom? 16/lány


2014. ápr. 30. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Ha van kit meghúznia napi szinten, akkor nem csapja ösztönből a szelet más lányoknak

2. A barátnője féltékeny rád, és parancsba van adva a hanyagolásod.

2014. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit félreértettél. :) Nem akarom hogy '' csapja a szelet'', egyszerűen csak vannak dolgok amiket csak vele tudok/ szeretnék megbeszélni. :) Ha akarná sem jönnék össze vele, de ő sem szetetné szóval nem nagyon van félnivalója a bartátnőnek.


Amúgy meg az fáj hogy tudja hogy fáj amit csinál, bocsánatok kér, majd folytatja ugyan azt....

Ha már eljut arra a szintre hogy bocsánatot kér akkor az azért van mert belátja hogy rossz amit csinált nem?

2014. ápr. 30. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de...leírom,hogy milyen ha lenne egy párom,akinek van egy ilyen régi lány barátja.Nem lennék nyugodt.Nem féltékenység miatt,hanem mert úgy érezném inkább te vagy a bizalmasa,mint én...Más részről azt gondolnám,hogy ha nekünk van problémánk,azt lehet,hogy veled beszéli meg...

Szóval ez nekem ugyanúgy tudna fájni,mint neked a hanyagolás.

Az egyetlen járható út a kapcsolattartásotokra akkor felelne meg nekem is,ha te meg én jóban lennénk,de lehet,hogy néha felmerülne bennem,hogy te talán közelebb állsz hozzá ,mint én.Ez pedig visszatérő vita témánk lenne.Szóval ez mindenképp nehéz ügy.

Próbáld megérteni a másik felet,mert bár igazad van,a másik oldalról nézve neki is az lenne,de ez csak az én véleményem:)

2014. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbálom megérteni. :) És egy bizonyos pontig oké a dolog. Csak eddig napi szinten találkoztunk. Ezt természetesen nem várom el, mert ez teljesíthetetlen. De annyira hiányzik. És ha látnám hogy boldog lenne annyira nem is zavarna.... de kb 2 hete láttam utoljára akkor is kb 10 percre...

Pedig megígérte hogy ha lesz valakije akkor is minden marad ugyan 7gy ahogy volt...

2014. ápr. 30. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez gyakran elofordul, hogy mihelyt valakinek tarsa kerul a baratait hanyagolja. Ez velem is megtortent, hogy a legjobb baratnomet hanyagoltam, akivel egyutt nottem fel. Volt egy parkapcsolatom es o egyszeruen nem fert bele. Sajna bizonyos szinten ez miatt is ment tonkre a baratsagunk…

Hiaba fogod neki mondani mert vagy csak a feszultseget noveled vagy tovabbra se fogja erdekelni es teged megjobban fog bantani. Fogadd el es kesz. Kesobb rajon, hogy tevedett o is.

2014. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyira egyértelmű....Ha nincs barátnő, akkor te vagy a lelki szemetes ládája.

Ha van barátnő, akkor nincs rád szükség. Ez már messze nem barátság.

2014. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs igazad kedves utolsó. Egyáltalán nem a lelki szemetese vagyok. Igenis szeret!!!


Ha igaz lenne akkor abba azt hiszem belehalnék... szóval nem lehet igazad!!!

2014. máj. 1. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor várd ki amig újra ráér. Van olyan helyzet amikor 2 barát eltávolodik, mert az útjuk el mennek másfelé, de késöbb újra találkoznak.
2014. jún. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!