Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom hanyagol. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom hanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt,előtte 3 éve legjobb barátok voltunk/vagyunk. Osztálytársak is vagyunk.

A kapcsolatunk elején minden teljesen jó volt..Szünetekben oda jött hozzám,hétvégéken mondta,hogy menjek át hozzá,szinte mindig velem akart lenni/beszélni..Neten is mindennap beszéltünk..

De 1-2 hete kb. semmi..Szünetekben nem jön oda,max. 1 nap egyszer,ha én meg oda megyek van,hogy ott hagy,hétvégén is inkább a haverját hívja át vagy elmennek valahova meg suliban is csak a srácok..

Hétfőn összevesztünk,másnap minden jó volt,szerdán meg már megint nem jött oda,neten nem ír,hétvégén nem hív el,ha én írok akkor látom,hogy fent volt és rá 2 órára ír vissza.

Jó,persze gondolom most már nyeregben érzi magát és érzi,hogy már teljesen megszerzett,de szerintem akkor sem kellene ennyire elhanyagolnia..Egyszerűen nem értem..lehet,hogy én vagyok sötét,de nem értem..2 hónappal,sőt 1 hónappal ezelőtt mindent megadott volna,hogy például facebookon rögtön visszaírhasson vagy,hogy együtt legyünk..

Tudom,hogy szeret,mert mindig mondja,hogy szeret,mert le sem tagadhatná meg tényleg,ha velem van én is érzem..De egyszerűen hanyagol..

Szerintetek mit tegyek? Tudom,hülye kérdés,de ez az első kapcsolatom és szeretnék ezen a jelenlegi helyzeten változtatni.

16L


2014. márc. 15. 23:58
 1/5 acelsziv ***** válasza:
lehet, hogy neki ennyi volt. Vagy annyira kölyök még, hogy nem tudja mi kell egy nőnek.
2014. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszélned kell vele, hogy nem érzed hogy annyira törődne veled vagy valami.
2014. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni az őszinte véleményem, de szerintem ő egy kis pöts, te meg egy csitri.
2014. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte véleményed..igazán hasznos.


Köszi a többieknek :)

2014. márc. 16. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, ahol tudok, segítek. :)
2014. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!