Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátom hanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom hanyagol ha külön vagyunk. Nagyon rossz, mert szeretnék többet kapni belöle. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem akarok ezért szólni, mert már anno beszéltem vele erröl. Szóval tudja mit érzek és mit szeretnék.

Néha irigylem amúgy,hogy neki sok kell ahhoz,hogy én hiányozzam, mintha jól el lenne nélkülem.

Ha én is eltávolodom akkor meg úgy érzem semmi értelme a kapcsolatunknak.

Van valami tanácsotok?

Köszönöm!


2013. aug. 23. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De mit csinál? Miből gondolod ezt?
2013. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok minden jó nem?

Amúgy meg kell a különlét.

Hagyd levegőt venni. Nem szabad mindig egymás nyakán lógni picilány.

Istenem...nők...

2013. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szia oke hogy kell neha szabadsag nonek is ferfinek is. szerintem nem kellene mar vele lenned hogy tenyleg a fejedre.....erted.az mindegy hogy teveztek vagy setaltok de kozos program eggyutt let kell.azt lenne jo tudni hogy amikor nincs veled mit csinal a haverokkal log?? mert akkor elegge link nek tunik.de te ismered.
2013. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Miért link, ha nem vele van, haverokkal lóg? Valamikor haverokkal is kell lenni. Én mindig mondom a pasimnak, hogy ne hanyagolja őket miattam, velük is legyen...
2013. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, kell a különlét, de sztem nem csak egy nötöl kéne elvárni az "egyensúlyt". Haverokkal megy amúgy ide-oda, vagy másoknak segit, vagy kismillió dolog. Néha felhiv, de nem érzem azt,hogy mi együtt lennénk. Csak ha találkozunk...
2013. aug. 23. 19:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez hiszti már ne is haragudj.
2013. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, akkor gondold ezt...
2013. aug. 23. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Első vagyok amúgy. A barátommal facebookon dumálok, mert nem szeretem, ha a telefonon hív, utálom, ha rám költ. Minden este beszélünk. Ennyi a dolog, mégis érzem, hogy szeret. A tied tényleg hiszti.
2013. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért ne magadból indulj már ki kérlek. Föleg úgy,hogy sem engem, sem a kapcsolatunkat nem ismered...
2013. aug. 23. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
De kérdező, te feltettél egy kérdést, mi válaszolunk. És te meg csak hisztizel folyamatosan.
2013. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!